Merhaba Paramanyacı, bugünkü yazımızda yepyeni etkinliğimiz, Paramanya 28 Günlük Katılım Etkinliği hakkında bilgi vereceğiz. Paramanya 28 Günlük Katılım Etkinliği’nde size çok güzel hediyeler hazırladık. Hazırsanız başlayalım!

Elmaslar, altınlar, Mühür Taşları ve daha pek çok özel hediye Paramanya 28 Günlük Katılım Etkinliği’nde!

Toplamda 1100 elmastan 1000 Mühür Taşı’na, 1.000.000 altından yeni karakter Aras ve ona özel 3 yeni aksesuara kadar birbirinden muhteşem hediyeler için 28 gün boyunca oyuna giriş yapmayı unutma.

Yeni güncelleme ile yeni bir giriş etkinliği başlıyor. Ana ekranın sol alt köşesinde yeni bir ”etkinlik” tuşu göreceksiniz. Her gün giriş yapıldığında ödülü almak için ona dokun!

Paramanya 28 Günlük Katılım Etkinliği

Sadece 28 Günde 28 Muhteşem Hediye!

28. günün sonunda yeni karakter S+Aras kombinasyonunu tamamlamış olacaksınız.

Paramanya 28 Günlük Katılım Etkinliği ile hediyelere doyacaksınız!

 

13.Gün Giriş Ödülü

S Koz Kartı: Bonus oyunun 3 roundunu kazandığında %100 ihtimalle rakiplerinden kazandığın paranın iki katını alırsın. Aksesuar S+seviye yaptığında kazanacağın garantili eşsiz özellik: Koz kartı çalıştığında %50 iki kat bonus oyun ödülü alırsın.

 

20.Gün Giriş Ödülü

S İnşa Kartı: 3 Bina inşa ettiğinde %33 ihtimalle BAŞLANGIÇ karesine gidersin. Aksesuarı S+ seviyesine getirdiğinde kazanacağın garantili eşsiz özellik: 7 atarak boş kareye gidersin. %77 ihtimalle inşa sonrası BAŞLANGIÇ karesine gidersin.

 

27. Gün Giriş Ödülü

S Joker Kartı: Festival karesi sana ait ise %90 ihtimalle bir sonraki şans kartından ”Festival Karesine Git” çıkar. Aksesuarı S+ seviye yaptığında kazanacağın garantili eşsiz özellik: Festival karesine geldiğinde %47 ihtimalle Simge inşa eder ve kare mesafedeki rakiplerini çeker.

 

28. Gün Giriş Ödülü:

S+ ARAS:

MAKS SEVİYEYE YÜKSELTİNCE

Eşsiz Yetenek: %51 ihtimalle zar kontrolü (çalışmadığında oran %2 artar)

Eşsiz Özellik: 7 Atarak rakibinin karesine gittiğinde %77 ihtimalle kira ödemeden mini oyuna gidersin.

 

Kart etkinliklerimizi ve Paramanya Rehber içeriklerinin daha fazlasını okumak için buraya tıklayabilirsin. Paramanya etkinlikler ve Paramanya haritalar ile ilgili haberlerden ilk senin haberin olsun istiyorsan Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsin. Bol eğlenceli günler!

Author Paramanya
Published
Views 731

Comments (2)

  • Cerem
    22 Ekim 2017 at 01:48 Reply
    Ben 28 gün boyunca katılmama rağmen s+ Aras ödülümü vermediniz. Hatanızı düzeltin lütfen!
    • 30 Ekim 2017 at 09:31 Reply
      Merhabalar, http://www.netmarbleemea.com/tr/paramanya-fb-form/ linke tıklayarak ilgili birimimizle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler.

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories