Selam Paramanyacı!

Paramanya, dünya çapında çok geniş bir oyuncu kitlesine sahip. Dilden dile yayılarak ulaştığımız bu geniş kitlenin, her yaştan oyuncuya sahip olmamıza rağmen, büyük çoğunluğunu genç kesim oluşturuyor.

Genç neslin oyunu Paramanya okuldan, derslerden, iş hayatından, günlük sıkıntılardan, ev işlerinden bunalan herkesin kafa dağıtmak için oynadığı eğlenceli, çekişmeli ve strateji dolu bir oyun. Eğlendiren, stratejik düşünme yeteneğini geliştiren ve arkadaşların beraber oynayabileceği Paramanya, dünyanın her yerinde oynanıyor.

Her zaman, her yerde oynama imkanı

Mobil bir oyun olan Paramanya’yı, gün içinde her yerden, her zaman oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ister toplandığınızda, ister evden eve, ister toplu taşımada oynayarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.  Arkadaşlarınızla takım oyunu oynamak için eşli seçeneğiniz seçebilir; ya da arkadaşlarınızla aynı aileye katılarak veya bir aile kurarak ailenizi büyütmeye çalışabilirsiniz. Paramanya’da aile ile oynamanın keyfine nasıl varacağınızı bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Her derde deva Paramanya!

Canınız sıkılıyorsa Paramanya, sürükleyiciliğiyle can sıkıntınızı geçirir. Boş zamanınız varsa Paramanya onu en eğlenceli şekilde doldurur. Neşeniz yerindeyse Paramanya’da kazanacağınız zaferler neşenize neşe katar. Moraliniz bozuksa Paramanya kafa dağıtmak için en iyi yollardan biridir. Arkadaşlarınızla birlikte yapabileceğiniz bir aktivite arıyorsanız Paramanya, arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz en iyi ve rekabetçi online oyunlardan biridir.

Oyunun bu rekabetçi tarafı ister arkadaşlarınızla sizi karşı karşıya getirir; ister onlarla bir takım halinde başkalarına karşı oynamanızı sağlar.

İster mobilden ister bilgisayardan

Paramanya’nın bir güzel yanı da kafa dağıtmak için telefonunuzdan uzaklaşmak istediğiniz anlarda size bilgisayardan da oynama imkanı tanıması. Paramanya’yı bilgisayardan oynamak için BlueStacks’i indirerek Paramanya’yı yüklemeniz yeterli. Paramanya bilgisayardan nasıl oynanırla ilgili daha detaylı bilgi için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Paramanya’yı IOS’a indirmek için buraya, Android’e indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

Published
Categories Genel Genel
Views 383

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories