Karakter İncelemesi: Beethoven

Herkese Merhaba!

Karakter inceleme köşemizin bu haftaki konuğu dünyaca ünlü bir bestekâr olan; Beethoven. Müzikal dehasından kimsenin şüphesi olmadığı Beethoven’ın yeteneklerine bakacak olursak, bu deha Paramanya’da adını unutulmaz kılacak.

Maestro Asası: Senin bulunduğun kareye gelen rakibini %73 ihtimalle sana ait en pahalı şehir simgesine gönder ve %90 ihtimalle baloncuğa al

Karakterin ilk yeteneğinin Seyahat Rehberi ile Baloncuk Silahı’nın bir araya gelmiş hali olduğu düzenli Paramanya oyuncularının gözünden muhakkak kaçmamıştır. Hatta bu yeteneğe burun kıvıranlar bile olabilir ama biraz sabreder ve diğer yetenekleri okursanız, tüm yetenekler bir araya geldiğinde çok tehlikeli bir kombinin ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Beethoven’ın Özel Yeteneği: Haritanın köşesindeki karelerden birine geldiğinde %60 ihtimalle istediğin köşedeki kareye veya özel kareye git ve BAŞLANGIÇ karesine geldiğinde sana ait yerlerden biri %60 ihtimalle otomatik olarak simgeye dönüşsün.

Karakterin ikinci özelliği Uçan Halı yeteneğine ek olarak BAŞLANGIÇ karesine geldiğinizde otomatik olarak simge inşa etme şansı sunuyor. Bu da demek oluyor ki başlangıç karesine geldiğinizde aynı anda iki adet simge dikebilirsiniz.

Nasıl Alınır?

Yeni karakter kartını almak için hem koleksiyon etkinliğine hem de kombinasyon etkinliğine katılmanız gerekiyor. Dükkân kısmına girip 200 Elmas değerindeki Etkinlik Kart Paketlerini açarak Antet ve Dolma Kalem koleksiyonunu tamamlayarak Müzik Notası ve Asa Kartlarını alıp, bu iki kartı birleştirerek S+ Maestro Beethoven kartına ulaşabilirsiniz.

              

Aksesuar Önerilerim:

Bu kartı beraber kullanmanızı tavsiye edebileceğim aksesuarlar;

S+ Kraliyet Kaskı: Bol bol simge inşa edeceğimiz için bu kaskın simge inşa ettikten sonra zar atma yeteneğinden yararlanabiliriz.

S+ Manyetik Robot: Karakterin özel yeteneği sayesinde Festival karesine gidip rakiplerimizi bu aksesuarla kolayca tuzağa düşürebiliriz.

S+ Jeneratör Silahı: Rakiplerimiz başlangıç karesine Kara Delik açarsa bizi zor duruma düşürebilir. Buna engel olmak için envanterimizde mutlaka bir kara delik silahı olmalı.

S+ Alevli Tahliye Roketi: Bu aksesuarı neden kullandığımı açıklamama gerek yok. O kadar iyi bir aksesuar. Ancak karakterin iki haftalık ek yeteneği olan inşa planımız gittiğinde bu aksesuar yerine Alevli Efsanevi Plan da kullanabilirsiniz.

Karaktere Notum: 84/100

Mete

 

İlgili içerikler

Author Paramanya
Published
Categories Genel
Views 86

Comments

No Comments

Leave a Reply