Karakter İncelemesi: Kübra

Birkaç haftadır Kar Kızağı güncellememizin yoğunluğundan ötürü karakter incelemelerimizi boşladık ama artık tekrar karşınızdayız 🙂

Yeni güncellememizle birlikte oyunumuza yepyeni karakterler ve yepyeni yetenekler dâhil olmaya devam ediyor. Hadi hep beraber yeni karakterimiz Kibritçi Kız Kübra’nın yeteneklerine göz atalım.

Kibrit Kutusu: İnşa yaptığında %35 ihtimalle rakibinin aynı sıradaki bir şehrini devral ve tekrar zar at.

 

Kübra’nın Özel Yeteneği: 3 kez çift zar attığında %70 ihtimalle BAŞLANGIÇ karesine git ve sana ait bir karede otomatik olarak inşa yapılsın.

Bu yetenek sayesinde tıpkı Beethoven karakterinde olduğu gibi başlangıç karesine geldiğinizde iki adet şehir simgesi dikebilirsiniz.

Nasıl Alınır?

Kübra karakterini 5 adet Mutlu Kız kartından toplayarak elde edebilirsiniz. Bu kartlara da dükkandan 200 Elmas karşılığında alabileceğiniz Etkinlik Kart Paketi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Aksesuar Önerilerim:

Bu kartı beraber kullanmanızı tavsiye edebileceğim aksesuarlar;

S+ Kraliyet Kaskı: Tam bir zafer kartı olan Kübra ile bol bol simge dikeceğiniz için simge diktikten sonra tekrar zar atmanızı sağlayan bu kask oldukça işe yarayacaktır.

S+ Kara Delik Asası: Üç kez çift attığınızda başlangıç karesine gideceğiniz için rakipleriniz buraya kara delik açmayı deneyecektir. Dolayısıyla güvenliğiniz için Kara Delik Asası şart!

S+ Alevli Oyuncak Silah: Bol bol simge dikeceğiniz için rakiplerinizi Oyuncak Silah ile tuzağa düşürebilecek pek çok şansınız olabilir.

S+ Baloncuk Robotu: Bugünlerde herkes Tahliye Roketi ile kira ödememek peşinde. Bu aksesuar ile onları balona alıp planlarını bozabilirsiniz.

Karaktere Notum: 75/100

Mete

Author Paramanya
Published
Categories Genel
Views 925

Comments

No Comments

Leave a Reply