Karakter İncelemesi: Simay

 

Yepyeni bir karakterle karşınızdayız!

Bu haftaki karakterimiz en sevilen haritalarımızdan biri olan Büyülü Diyar’ın elçisi: Simay. Uçan süpürgesi ve başlığından anlayacağınız üzere kendisi bir cadı ama merak etmeyin kötü kalpli olanlardan değil 🙂

 

 

Uçan Süpürge: %50 Zar kontrolü(Çalışmadığında her tur oran %10 artar) ve %45 ihtimalle simge inşa edildiğinde tekrar zar atma şansı

Karakterin ilk yeteneği hepimizin bildiği Kraliyet Kaskı’nın birazcık gelişmiş versiyonu. İyi bir zarınız varsa Simay karakteri ile harita içerisinde istediğiniz kareye gitmek oldukça kolay olacak.

Simay’ın Özel Yeteneği: Rakibinin şehrini devraldığında %45 ihtimalle aynı sıradaki istediğin bir kareye git ve tekrar zar at

Karakterin ikinci özelliği ise pek benzeri olmayan ve oyun içerisinde farklı stratejiler doğmasına neden olabilecek bir yetenek.

Nasıl Alınır?

   

Yeni karakter kartını almak için Dükkân kısmına girip 175 Elmas değerindeki Efsanevi Kart Paketlerini açıp, Maymun Küpler içerisinden 2 adet S Uçan Süpürge kartı bulmamız ve bu bulduğumuz kartları birleştirmemiz gerekiyor. Ayrıca 3. Seviye Maymun Küp içerisinden çıkabilecek Karakter Seçme Küpü içinden de Simay karakterine ulaşabiliriz.

 

Aksesuar Önerilerim: 

Bu kartı beraber kullanmanızı tavsiye edebileceğim aksesuarlar;

S+ Alevli Devir Tapusu: Bu aksesuar sayesinde rakibimizin karesine gelmeden de onun şehrini devralabilir ve kartın, devralma yaptıktan sonra aynı sıra içerisindeki istediğin kareye git, yeteneğinden faydalanabiliriz.

S+ Alevli İmparatorluk Planı: Bu aksesuar ile de bulunduğumuz karede simge inşa edip yine karakterin yeteneğinden faydalanarak tekrar zar atma imkânına sahip olabiliriz.

S+ Alevli Oyuncak Silahı: Destemizde rakibimizi iflas ettirmek için kullanabileceğimiz saldırı aksesuarı da bulunması gerekiyor. Benim seçimim oyuncak silahından yana.

S+ Alevli Tahliye Roketi: Saldırının yanında da savunmamızı sağlama almamız lazım. Burada da seçimim oyunun en iyi savunma aksesuarı olan tahliye roketinden yana.

Karaktere Notum: 80/100

Mete

İlgili içerikler

Author Paramanya
Published
Categories Genel
Views 128

Comments (2)

  • Murat köse
    18 Kasım 2018 at 00:34 Reply
    Maymun kül 3. Levelden simayı süpürgesini verirmisin
  • Tuba
    18 Kasım 2018 at 21:08 Reply
    Hep en güzel kartı almak istemiştim

Leave a Reply