Paramanya iOS Kurulumu

Şimdi Paramanya’nın iOS versiyonunu nasıl yükleyebileceğini görelim. Paramanya iOS Cihazlarda Nasıl Yüklenir? Paramanya’nın iOS versiyonunu indirmek için öncelikle App Store ana sayfasına girilir. Arama çubuğuna Paramanya yazdığında Paramanya’nın logosunu göreceksin. Burada tek yapman gereken İNDİR butonuna basmak! Oyun kurulumu tamamlandı! Artık oyunun tadını çıkarabilirsin.

Read More

Paramanya Android Kurulumu

Merhaba Mobil Oyun düşkünleri. Bu yazıyı okuduğuna göre Türkiye’nin en çok oynanan mobil strateji oyunu Paramanya’yı duymuşsun ve Paramanya nasıl indirilir onu merak ediyorsun! Harika, bu yazımızı oku ve Paramanya heyecanına sen de ortak ol! Sana Paramanya iOS veya Android cihazlara nasıl yüklenir ondan bahsetmek istiyoruz. Paramanya Nasıl Yüklenir? Paramanya Android Cihazlarda Nasıl Yüklenir Paramanya’nın Android versiyonunu […]

Read More

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories