Selam Paramanyacı!

Paramanya oynarken kendini yalnız hissetme diye Paramanya’ya 2017 yazındaki güncellememizde Aile Sistemi özelliğini getirmiştik. Aile Sistemi, birçok online oyuncu tarafından Guild, Klan ve benzeri isimlerle adlandırılıyor. Kurulan bir topluluğa üye olabilir veya yeni bir topluluk kurabilirsin. İşte buna Aile Sistemi diyoruz.

Paramanya neden aile ile güzel?

Oyun oynamanın en eğlenceli yanlarından biri sosyalleşmek veya zaten iyi anlaştığın arkadaşlarınla ortak bir oyuna başlamaktır. Eğer Paramanya’yı yalnız oynuyorsan seninle aynı saatlerde oynayan bir aile bulabilir ya da sana bölge olarak yakın olan kişilerin olduğu bir aileye katılabilirsin. Eğer Paramanya’yı arkadaşlarınla oynuyorsan, hep beraber kendi ailenizi kurabilir ya da istediğiniz bir aileye beraber katılabilirsiniz.

Aile Sistemi’nde aile görevlerini yaparak hem Aile’yi ileriye taşıyabilir hem de görev ödülleri kazanabilirsin. Ayrıca ailenle beraber diğer ailelere karşı oyunlar oynayabilir ve zaferler elde edebilirsin.

Eğer henüz yeniysen aile üyelerinin oynadığı oyunları yalnızca izleme seçeneğin de var.

Aile’ye nasıl katılınır?

Oyunda bir aileye mi katılmak istiyorsun? O halde giriş ekranında sol üst kısımda Aile seçeneğine tıkla. Önüne gelen seçeneklerde Giriş Zamanına Göre ve Yakınlarda Ara yazdığını göreceksin.

Giriş Zamanına Göre seçeneği, oyuna en sık girdiğin saatlere göre sana Aileler önerecek. Böylece oyunda aktif olduğun saatlerde hareketli ve aktif bir Aileye sahip olacaksın.

Yakınlarda Ara ise bulunduğun konuma ve ülkeye göre sana Aile öneriyor. Aynı dilden aynı coğrafyadan bir Aileye üye olmak hem oyunla ilgili bilmediğin şeyleri danışırken hem de sohbet ederken çok işine yarar.

Aile Nasıl Kurulur?

Eğer lider ruhlu bir Paramanyacı isen kendi aileni kurmak isteyebilirsin. Aile kurmanın ilk şartı en az 10. Seviyeye gelmiş bir oyuncu olmaktır. 10. Seviyeye ulaştıktan sonra Aile kurabilir; kurduğun Ailenin herkesin serbestçe katılmasına açık olmasını ya da senin katılma isteklerinin senin onayına sunulmasını ayarlayabilirsin.

Aileden Nasıl Çıkılır?

Mensubu olduğun Aileden ayrılmak da seçeneklerden biri. Kapıyı vurup çıkmak için Aile Haberleri tahtasına tıkla ve Ailem sekmesindeki Aile Üyeleri’ne gir. Alt tarafta aile üyelerine yonca gönder ve çık seçeneklerini göreceksin. Çık seçeneğine basarak Aile’yi terk edebilirsin. Fakat bilmen gereken şey, bir aileden ayrıldıktan sonraki 1 gün içerisinde yeni bir aileye katılamazsın.

Paramanya’yı IOS’a indirmek için buraya, Android’e indirmek için buraya tıklayabilirsin. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin. Sana bol aile saadeti dileriz Paramanyacı!

Published
Categories Genel Rehber
Views 370

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories