Paramanya Severler, merhaba!

Paramanya’da yine heyecanlı bir gün! Uzun süredir beklenen Paramanya Aile Sistemi; 1 Haziran güncellemesiyle oyuna eklendi. Bu içerik sayesinde oyun içerisinde kendi Paramanya aileni kurup diğer aileler ile yarışabilirsin. Üstelik Paramanya aile evini istediğin gibi düzenleyebilirsin.

1 Haziran 2017 tarihli Paramanya Güncellemesi ile birlikte gelen en çok dikkat çekici özelliği Paramanya Aile kurma özelliğinin yanı sıra yeniden izleme özelliği de geldi. Oyuncular artık Paramanya’da aile kurarak, aile üyeleriyle sohbet edebilecek ve birlikte görevler tamamlama imkanına erişecek.

Ayrıca Paramanya’da yenilikler sadece bununla sınırlı değil! Paramanya Aile Sistemi haricinde yeni Buz haritasıyla oyun zevkini en üst noktaya taşıyabilirsin. 6 milyonluk Paramanya Ailesi seni bekliyor! Haydi oyuna!

Paramanya’da Aile Nasıl Kurulur?

Paramanya’da nasıl aile kurulur görmek istersen aşağıdaki adımları izleyerek sen de Paramanya aileni kurabilir, aile üyelerinle sohbet edebilir, görevleri birlikte tamamlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en fazla indirilen mobil oyunu Paramanya ile ilgili tüm yenilikleri Paramanya Rehber’den takip edebilirsiniz.

Author Paramanya
Published
Categories Haritalar
Views 609

Comments (1)

  • Oguzhan
    5 Ağustos 2017 at 03:57 Reply
    Aileden nasil ayrilabilirim

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories