Paramanya Aileden Ayrılma

Merhaba Paramanya Ailesi,

Bu yazımızda Paramanya Aileden nasıl çıkılır, Paramanya aileden ayrılma nasıl olur bu konuya değineceğiz. Paramanya Aile sistemi geçtiğimiz Haziran ayında oyuna eklendi. Paramanyayı daha zevkli hale getirmek için getirilen bu sistem ile siz de ailenizi kurarak diğer aileler ile yarışabilirsiniz, Paramanya aile evinizi istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. 

Paramanya aile sistemi ile aile üyeleriyle sohbet edebilir ve birlikte  görevler tamamlayabilirsiniz.

Paramanya aileden ayrılma nasıl olur görmek istersen aşağıdaki adımları izleyerek sen de Paramanyadaki ailenden ayrılabilirsin ama unutma, aileden ayrıldıktan ancak 24 saat sonra yeni bir aileye katılabilirsin!

Paramanya Aileden Nasıl Çıkılır?

Paramanyada bir aileden ayrılmak için önce bir aileye katılmış olman gerekir, Paramanya aileye katılma nasıl olur diye soruyorsan seni  aile sistemi ile ilgili yazımıza bekleriz.

 

Aile evine girdikten sonra aile evinde yer alan ”İlan Tahtasına” tıkla. Ardından aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşacaksın.

Şimdi ”Aile Üyesi” sekmesine tıklamalısın.

Bu sekmede sağ alt köşede Aile Üyelerinin Hepsine yonca Gönder ve Çık seçenekleri ile karşılaşacaksın. Çık seçeneğine tıkladığında Paramanya aileden ayrılma işlemin tamamlanmış olacak.

 

İlgili içerikler

Author Paramanya
Published
Categories Genel
Views 525

Comments (2)

  • MertEren
    18 Nisan 2018 at 19:33 Reply
    Ben aileden çıkmak istiyorum ama liderim ve ailede 4 kişi var... liderliğide veremiyorum başka birine bilmiyorum... lider olduğum için çıkamıyorumda.... nasıl liderliği vericem ben açıklayın
  • Hakan
    29 Nisan 2018 at 19:46 Reply
    Aile kurdum tek ben varım. Lider aileden ayrılamaz diyor cikmak istedigimde. Nasil aileyi kapaticam anlayamadm

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.