Paramanya Aileden Ayrılma

Merhaba Paramanya Ailesi,

Bu yazımızda Paramanya Aileden nasıl çıkılır, Paramanya aileden ayrılma nasıl olur bu konuya değineceğiz. Paramanya Aile sistemi geçtiğimiz Haziran ayında oyuna eklendi. Paramanyayı daha zevkli hale getirmek için getirilen bu sistem ile siz de ailenizi kurarak diğer aileler ile yarışabilirsiniz, Paramanya aile evinizi istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. 

Paramanya aile sistemi ile aile üyeleriyle sohbet edebilir ve birlikte  görevler tamamlayabilirsiniz.

Paramanya aileden ayrılma nasıl olur görmek istersen aşağıdaki adımları izleyerek sen de Paramanyadaki ailenden ayrılabilirsin ama unutma, aileden ayrıldıktan ancak 24 saat sonra yeni bir aileye katılabilirsin!

Paramanya Aileden Nasıl Çıkılır?

Paramanyada bir aileden ayrılmak için önce bir aileye katılmış olman gerekir, Paramanya aileye katılma nasıl olur diye soruyorsan seni  aile sistemi ile ilgili yazımıza bekleriz.

 

Aile evine girdikten sonra aile evinde yer alan ”İlan Tahtasına” tıkla. Ardından aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşacaksın.

Şimdi ”Aile Üyesi” sekmesine tıklamalısın.

Bu sekmede sağ alt köşede Aile Üyelerinin Hepsine yonca Gönder ve Çık seçenekleri ile karşılaşacaksın. Çık seçeneğine tıkladığında Paramanya aileden ayrılma işlemin tamamlanmış olacak.

 

İlgili içerikler

Author Paramanya
Published
Categories Genel
Views 486

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.