Selam Paramanyacı!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda Paramanya altın kazanma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Paramanya’da altın demek zenginlik demek, bolluk demek, kaliteli eşyalar, karakter kartları, aksesuarlar ve daha birçok eşya alma imkanı demek! Bu yüzden altınlarını boşa harcamamaya dikkat et ve altın kazanma fırsatlarını da sakın kaçırma. Paramanya altın nasıl kazanılır merak ediyorsan tüm yollarını bu yazıda anlatacağız.

Altın kazanmanın en kolay yollarından biri elindeki gereksiz eşyaları satmaktır. Bu sattığın eşya, karakter kartı, aksesuar, standart veya muhteşem cevher olabilir. Sattığın eşyanın değerine göre 500 altından 100.000 altına kadar kazanabilirsin.

 

Paramanya’da altın kazanmanın bir diğer yolu da ‘kusursuz altın taç‘ aksesuarını kullanmaktır. Maksimum seviyeye yükseltilmiş bir ‘kusursuz altın taç‘ kullanarak kazandığın oyunlarda %100 yani iki katı altın kazanabilirsin. Peki ‘kusursuz altın taç‘a nasıl sahip olunur? Bu eşya, etkinliklerden veya oyunda verilen hediye sandıklardan çıkar. Maksimum seviyeye ulaştırmak için ise sınıfına göre uygun bir ‘muhteşem ışık‘ ile birleştirilerek en üst seviyeye geliştirilebilir. Örneğin S sınıfı bir kusursuz altın taç‘a sahipsen bu tacı yine S sınıfı Muhteşem Işık ile birleştirerek S+ sınıfı bir kusursuz altın taç elde edebilirsin. Seviyesini de 30’a yükselttiğin zaman kazandığın her oyunda sana kazandığının iki katı altın getirecektir.

Bir diğer altın kazanma taktiği de bonus altın kazandıran karakter kartı kullanmaktır. Karakter kartın özel yeteneği sayesinde sana belirli bir oranda (genelde %20) bonus altın kazandıracaktır.

 

Diğer altın kazanma yollarından biri de kazandığın küpleri açmaktır. Bana çıkmaz deme! Küpleri mutlaka aç. İçinden altın veya daha birçok başka değerli eşya çıkabilir.

Tüm bunların haricinde Paramanya’yı her gün ziyaret ederek hediye altınlarınızı da alabilirsin! Çünkü oyuna girmen dolayısıyla sana verdiğimiz günlük hediyelerden biri de altınlar. Kaçırmamanı tavsiye ederiz!

Bu yazımızda Paramanya’da altın kazanma taktiklerini öğrendik. Artık zenginliğe giden yolları daha iyi biliyorsun Paramanyacı! Haydi o zaman, Paramanya’ya gir ve kazancını katlamaya başla! Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma. Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

Published
Categories Rehber
Views 747

Comments (4)

 • Erkan
  7 Nisan 2018 at 08:43 Reply
  Elmas
 • Erkan
  7 Nisan 2018 at 08:44 Reply
  Elmas istiyorum 1000000 tane
 • Erkan
  7 Nisan 2018 at 08:45 Reply
  Elmas 100000000 tane istiyom
 • Yiğitghx
  12 Nisan 2018 at 16:48 Reply
  İsallah olru

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories