Selam Paramanyacı!

Bu yazıda Paramanya altın kazanma yollarından bahsedeceğiz. Paramanya’da çok altına sahip olmak zenginlik, bolluk, kaliteli eşyalar, kaliteli karakter kartları, iyi aksesuarlar ve daha birçok eşya alabilmek anlamına geliyor. Bu yüzden altınları boşa harcamamak mühim bir konu ve altın kazanabileceğin hiçbir şansı kaçırmaman gerek. Paramanya altın hilesi diye bir şey olmadığını da ekleyelim. Paramanya nasıl altın kazanılır merak ediyorsan söyleyelim, yalnızca bu yollarla altın kazanabilirsin.

Eşya Satmak

Paramanya altın kazanmanın en basit yöntemlerinden biri elinde bulunan gereksiz eşyaları satmaktır. Elindeki gereksiz olan eşyaları, karakter kartlarını, aksesuarları veya cevherleri kolayca satabilirsin. Sattığın eşyanın değeri özelliklerine göre değişir. 500 altından 100.000 altına kadar değişen bu meblağları hanene yazdırabilirsin.

Kusursuz Altın Taç

Paramanya altın kazanmanın başka bir yolu da ‘kusursuz altın taç‘ adlı aksesuarı takmak. Sahip olduğun maksimum seviyedeki bir ‘kusursuz altın taç‘ eşyası kullanırsan kazandığın oyunlarda elde ettiğin altınları iki katına çıkarabilirsin. Peki ‘kusursuz altın taç‘ı nasıl alabilirsin? Kusursuz altın taç, etkinliklerden veya oyunda verilen hediye sandıklardan alınabilen bir eşya. Maksimum seviyeye ulaştırmak için kusursuz altın taç’ı onla aynı sınıfa ait bir ‘muhteşem ışık‘ ile birleştirerek en üst seviyeye ulaştırmalısın.

Örneğin S sınıfı bir kusursuz altın taç‘a sahipsen bu tacı yine S sınıfı Muhteşem Işık ile birleştirerek S+ sınıfı bir kusursuz altın taç yaratabilirsin. Bu eşyanın seviyesini 30’a yükselttiğin zaman, kazandığın her oyunda sana elde ettiğin altının iki katını getirecektir.

Bonus Altın Kazandıran Kart

Bir diğer Paramanya altın kasma taktiği de kullandığın karakter kartının bonus altın kazandırma özelliğine sahip olmasıdır. Kullandığın karakter kartı, sahip olduğu özel yeteneği sayesinde sana belirli bir oranda (genelde %20) bonus altın kazandırır.

Küpler

Altın kazanma yöntemlerinden bir diğeri de kazandığın küpleri açmaktır. İçinden altın veya daha birçok başka değerli eşya çıkabilir. Küpleri mistik toz yardımıyla anında açabilir veya birkaç saat bekleyerek küpün çözülmesini ve kendiliğinden açılmasını sağlayabilirsin.

Oyuna Düzenli Girmek

Tüm bunların haricinde Paramanya’yı her gün ziyaret edersen hediye altınlar kazanırsın. Çünkü oyuna düzenli girdiğin takdirde sana ödül olarak verdiğimiz hediyelerden biri de altınlar. Kaçırmamanı tavsiye ederiz!

Bu yazımızda Paramanya’da altın kazanma taktiklerini öğrendik. Artık zenginliğe giden yolları daha iyi biliyorsun Paramanyacı! Haydi o zaman, Paramanya’ya gir ve kazancını katlamaya başla! Paramanya’yı Android işletim sistemine indirmek için buraya, IOS işletim sistemine indirmek için buraya tıkla. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Categories Genel Rehber
Views 939

Comments (2)

  • BlackEndless
    8 Nisan 2018 at 11:15 Reply
    Altın berlin
  • BlackEndless
    8 Nisan 2018 at 11:16 Reply
    Altın verirmisiniz lütfen çok ihtiyacım varsa

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories