Selam Paramanyacı!

*Paramanya arkadaş nasıl davet edilir* merak ediyorsan doğru yerdesin. Çünkü bu yazıda Paramanya’yı arkadaşları ile oynamak isteyen oyunculara arkadaşlarını nasıl ekleyeceklerini anlatacağız! Paramanya’yı arkadaşlarınla oynayabilirsin. *Paramanya arkadaş davet etme* seçeneği ile oyunu arkadaşlarınla beraber oynamanı sağlıyor. Facebook aracılığı ile Facebook listendeki tüm arkadaşlarını Paramanya oynamaya davet edebilirsin. Arkadaşların ile beraber Paramanya oynamak emin ol oyunun zevkini ikiye katlayacak! Hatta hırsından kendini tutamayıp seni devamlı yenen arkadaşına sinirlenirsen *Paramanya arkadaş silme* seçeneğini de sana sunuyor!

Paramanya arkadaş davet etme nasıl yapılır?

Paramanyada arkadaş nasıl eklenir öğrenmek istiyorsan izleyeceğin yol şu: Paramanya’yı açınca oyunun giriş ekranında sağ sekmedeki Arkadaş seçeneğini göreceksin. O seçeneğe tıklayarak Paramanya hesabına bağladığın Facebook hesabında bulunan bütün arkadaşlarını görebilirsin. Facebook listende bulunan arkadaşını ister listeden bularak, ister arama kısmından ismi ile arayarak bulup sağ üst tarafındaki “artı” butonuna basarak ekleme isteği gönderebilirsin. Geriye yalnızca davet ettiğin arkadaşının bu davetini kabul edip oyunda hesap açması kalıyor! Senin davetinle oyuna başlayan arkadaşın sayesinde 5.000 altın da kazanacaksın. Arkadaşın da Paramanya hesabını açtıktan sonra Paramanya’yı karşılıklı oynamaya başlayabilirsiniz. Paramanya her ne kadar rekabete dayalı olsa da geçireceğiniz eğlenceli dakikalar arkadaşlık bağlarınızı da güçlendirecek!

 

 

 

Paramanya’yı arkadaşla oynamak

Paramanya’yı arkadaşla veya arkadaşlarla oynamak oyunu çok daha güzel hale getiriyor.  Davet ettiğin arkadaşlarınla oynadığın oyunlarda daha fazla zevk alacağına emin olabilirsin! Artık arkadaşlarınla buluştuğunda yapacak etkinlik aramaya son! Arkadaşlarınla ister uzaktan, ister yan yana olduğun zamanlarda Paramanya’yı oynamanın tadına var.

Paramanya’da arkadaş nasıl eklenir öğrendiğine göre haydi Paramanya’yı aç ve beraber oynamaktan zevk alacağın arkadaşlarını davet et ve zarını sallamaya başla! Paramanya hakkındaki gelişmeleri takip etmek ve daha fazla bilgi almak için Facebook ve Twitter sayfalarımız da takip edebilirsin.

Published
Views 2021

Comments (1)

  • Batuhan Balaban
    21 Aralık 2018 at 18:32 Reply
    Facebook olmadan neden arkadaş ekleyemiyoruz çok saçma değil mi?

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories