Selam Paramanyacı!

Paramanya’da oyunu kazanmak için önemli noktalardan biri karakter kartlarının özellikleridir. Karakterinin özelliklerini daha iyi hale getirmek oyundaki ilk amaçlarından biri olmalı. Örneğin kartının özelliklerini yükseltmek sahip olduğun karakter kartlarına slot/soket açabilirsin. Soketleri açtıktan sonra bunlara cevherler yerleştirebilir; karakter kartının özelliklerini yükseltebilirsin. Peki Paramanya görev çeşitlerinden biri olan cevher slotu açma nasıl yapılır? Paramanya rehber olarak cevher slotu nasıl açılır bu yazıda anlatacağız.

Paramanya Cevher Slotu Nasıl Açılır?

Paramanya’da her karakter kartına üç tane slot açma hakkın var. Bu soketler birbirinden farklı olarak üçgen, kare ve beşgen şekillerine sahip. Soketi açacağın karakter kartı hangi sınıfa aitse o sınıfın son seviyesine sahip olmalıdır. A+ ve S sınıfı kartlar için son seviye 25, S+ sınıfı kartlar için son seviye ise 30. seviyedir. Son seviyeye sahip olan kartına soket açmak için ana sayfadan karakter kartları bölümüne gir. Geliştir kısmından ‘cevher soketi ekle’ butonuna bas. Soket açmak istediğin karakter kartıyla aynı sınıfa ait başka bir karakter kartı seç. Seçtiğin bu kartın seviyesi önemli değil, 1 de olabilir 30 da. Artık kartına soket ekledin Paramanyacı!

Paramanya Soketler ne İşe Yarar?

Paramanya’da karakter kartına açtığın soketler karakterine ekstra özellikler eklemeni sağlar. Açtığın soketleri, cevher taşlarıyla doldurarak çeşitli özellikleri kartına ekleyebilirsin. Açtığın üç ayrı soketin şekilleri farklı olduğu için üç farklı şekle sahip cevher taşı var. Bu cevher taşları da standart cevher ve muhteşem cevher olarak ikiye ayrılıyor.

Bu yazımızda Paramanya’da kartlara nasıl soket/slot açılır açılır öğrendik. Haydi oyuna gir ve kartlarını üst seviyelere taşı Paramanyacı!

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Categories Genel Rehber
Views 540

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories