Selam Paramanyacı!

Bu yazıda Paramanya elmas kazanma yolları nelerdir onları anlatacağız. Paramanya’da en değerli eşyalardan biri elmaslar. Sahip olmayı istediğin birçok eşyaya elmaslar sayesinde sahip olabilirsin. Elmaslar sana üst düzey eşyalar haricinde, karakter kartları ve aksesuarlar alma şansı da sunar. Bu nedenle elmaslarını boş yere kullanmamanı tavsiye ediyoruz. Hatta boşa kullanmamanın yanında bütün Paramanya elmas kasma fırsatlarını da değerlendirmeye çalışmalısın. Peki Paramanya elmas nasıl kazanılır? Şimdi anlatacağımız birkaç Paramanya elmas taktiği sayesinde sayesinde bunu öğreneceksin.

 

1- Hazine Avcısı Modu

Hazine avcısı moduna girebilmen için hesabının 11. seviyede olması gerekiyor. Bu modda iki farklı oyun var. İlk oyun Avcı&Savunma, ikinci oyun ise Kart savaşları. Peki bu oyunlarla nasıl elması kazanılır?

1a- Avcı&Savunma Seçeneği

Giriş ekranından Oyna seçeğine bastığında ekranın sol üst tarafında Define Avcısı modunu göreceksin. Avcı&Savunma modunu seç. Bu modda Saldır ve Savun seçeneklerimiz var.

Saldır bölümünde kolay seviye, orta seviye ve zor seviye olmak üzere üç zorluk seviyesi var. Hangi seviyede ne kadar ödül kazanacağını da görebilirsin.

1b- Kart Savaşları Seçeneği

Kart Savaşı’na girdiğinde üç farklı zorluk seviyesi ile karşılaşacaksın. İlk olarak kolaydan başlamak zorundasın. Bir üst aşamaya geçebilmek için ilk aşamayı tamamlaman gerekiyor. Kart savaşlarında zorluk seviyesini günde sadece bir kez belirleyebildiğin için zorluk seviyesini ayarlarken iyi düşünmelisin.

2- Küpleri Açmak

Bir diğer elmas kazanma yolu da oynadığın oyun sonucu kazanacağın küpler. Paramanya’da küpler Ahşap Küp, Gümüş Küp ve Altın Küp olmak üzere üçe ayrılır. Küp’ün değeri ne kadar çoksa vereceği elmas da o kadar çok olacaktır. Unutma Paramanyacı, en değerli küp, Elmas Küptür!

3- Günlük Oyun Görevleri

Paramanya’ya her girdiğinde o günkü görevlerini görürsün. Ne kadar fazla görevi yerine getirip ne kadar çok oyun oynarsan, o kadar çok elmas kazanırsın.

4- Aksesuar, Kart Etkinlikleri ve Promosyonlar

Bir diğer elmas kazanma yolu da oyuncularımız için yaptığımız aksesuar, kart etkinlikleri ve promosyonlar. Bu etkinliklerde eğer S veya S+ kartlar çıkarabilirsen elmas kazanırsın. Promosyonlarda da Paramanya elmas kodu girerek elmasları alabilirsin.

5- Oyuna Düzenli Girmek

Oyun takvimini takip etmeyi ihmal etme Paramanyacı! Üst üste girdiğin her gün bizden hediyeler kazanırsın. Takvimini takip ederek de hangi gün, hangi hediyeleri alacağını görebilirsin. Elmas kazanma şansı da kazanacağın bu hediyelerden biri.

6- Şans Kutularını Açmak

Oynadığın oyunlardan kazandığın şans kutuları da elmas kazanmanı sağlar. Şans kutularını açmak için acele etmene gerek yok! Etkinlik zamanlarında açtığın şans kutuları sana ekstra elmas kazandırır. Bu yüzden şans kutularını biriktir ve etkinlik zamanı geldiğinde açmaya başla.

7- Parayla Satın Almak

Bir diğer elmas kazanma seçeneği de Paramanya’da parayla elmas satın almak. Paramanya ana sayfasında sol alt kısımda Dükkan kısmına girerek elmas satın alabilirsin.

Bu yazımızda Paramanya’da elmaskazanma taktiklerini öğrendik. Artık elmaslara giden yolları daha iyi biliyorsun Paramanyacı! Haydi o zaman, Paramanya’ya gir ve elmasları kazanmaya başla! Paramanya’yı Android işletim sistemine indirmek için buraya, IOS işletim sistemine indirmek için buraya tıkla. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Categories Genel Rehber
Views 390

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories