Selam Paramanyacılar!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda Paramanya elmas kazanma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Paramanya’da elmas belki de en değerli eşya! Birçok önemli alışverişi veya eşya satın almayı elmasla yapabiliyorsunuz. Elmaslar size kaliteli eşyalar, karakter kartları, aksesuarlar ve daha birçok eşya alma imkanı sunuyor. Bu nedenle elmaslarınızı boşa harcamamaya dikkat etmeniz önemli. Boşa harcamamak bir kenara dursun elmas kazanma fırsatlarının da hiçbirini kaçırmamaya özen göstermelisiniz. Peki Paramanya elmas nasıl kazanılır? Paramanya elmas kazanma yolları nelerdir?

1- Küpler

İlk seçeneklerden birisi oynadığınız oyun sonucu kazanacağınız küpler Paramanya’da küpler Ahşap Küp, Gümüş Küp ve Altın Küp olmak üzere üç çeşitten oluşuyor. Küp ne kadar değerliyse vereceği elmas da o kadar fazla olacaktır. Unutma Paramanyacı, en değerli küp, Elmas Küptür!

2- Hazine Avcısı

 Hazine avcısı modunu açabilmeniz için hesabınızın 11. seviyeye ulaşmış olması gerekiyor. Bu bölümde iki farklı oyun mevcut. Birisi Avcı&Savunma, diğeri Kart savaşları. Peki bu oyunları oynayarak nasıl elması kazanılır bir bakalım.

2a- Avcı&Savunma

Giriş ekranından Oyna seçeğine bastığınızda ekranın sol üst tarafında Define Avcısı modunu göreceksiniz. Avcı&Savunma modunu seçin. Bu modda Saldır ve Savun seçeneklerimiz var.

Saldır bölümünde Kolay seviye, orta seviye ve zor seviye olmak üzere üç zorluk seviyesi var. Hangi seviyede ne kadar ödül kazanacağınızı da görebilirsiniz!

2b- Kart Savaşlar

Kart Savaşı’na girdiğinizde üç farklı zorluk seviyesi ile karşılaşacaksınız. Fakat kolaydan başlamak zorundasınız. Bir üst aşamaya geçmek için önceki aşamayı oynayıp tamamlamanız gerekiyor. aşamada sadece Kolay seçeneğini seçebiliyorsunuz. Kart savaşlarında oyunun zorluk seviyesini günde sadece bir kez belirleyebildiğiniz için seçiminizi de buna göre yapmalısınız.

3- Aksesuar ve Kart Etkinlikleri

Bir diğer elmas kazanma yolu da sizler için yaptığımız aksesuar ve kart etkinlikleri Paramanyacılar! Bu etkinliklerde eğer S veya S+ kartlar çıkarabilirseniz elmas kazanırsınız.

4- Oyun Görevleri

Paramanya’ya her girdiğinizde o günkü görevlerinizi göreceksiniz. Ne kadar fazla görevi yerine getirip ne kadar çok oyun oynarsanız Paramanya’da o kadar çok elmas kazanırsınız!

5- Günlük oynama

Takviminizi takip etmeyi unutmayın Paramanyacılar! Üst üste girdiğiniz her gün hediyeler alacaksınız. Takviminizi takip ederek de hangi gün hangi hediyeleri alacağınızı görebilirsiniz. Önemli sayıda elmas kazanma şansı da bunlardan biri!

6- Şans Kutuları

Oynadığınız oyunlardan kazandığınız şans kutuları da elmas kazanmanızı sağlar. Şans kutularınızı açmak için acele etmeyin! Etkinlik zamanlarında açtığınız şans kutuları size ekstra elmas kazandıracaktır. Bu yüzden kutularınızı biriktirin ve etkinlik zamanı geldiğinde teker teker açmaya başlayın.

7- Parayla Satın Almak

Bir diğer elmas kazanma seçeneği de Paramanya’da parayla elmas satın almak. Paramanya ana sayfasında sol alt kısımda Dükkan kısmına girerek elmas satın alabilirsiniz.

Published
Categories Genel Rehber
Views 285

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories