Selam Paramanyacılar!

Paramanya rehber olarak bu yazıda Paramanya’daki kartları ve bu kartların seviyelerini anlatacağız. Paramanya’da beş tane karakter kartı çeşidi var. Sahip olduğunuz Paramanya kartlar Paramanya’daki karakter özelliklerinizi belirler. Kullandığınız kart ne kadar iyi özelliklere sahipse oyundaki kazanma şansınız da o kadar yüksek olur. Paramanya’yı en iyi kartlar ile oynamak siz Paramanyacılar için Paramanya’yı çok daha eğlenceli hale getirecek! Peki Paramanya en iyi kart hangisi?

Paramanya Kartlar

 

 

Paramanya’da birçok karakter kartı var. Bu kartlar sınıflarına göre ayrılıyorlar. Bu nedenle güçleri de sınıflarıyla doğru orantılı olarak değişiyor. Sahip olduğunuz kartların hangi sınıfa ait olduğunu kartın sol üst bölümünde yazan harf sayesinde anlayabilirsiniz. Karakter kartlarının sınıfları sırasıyla C, B, A, A+, S ve S+ olmak üzere 5 tanedir. C ve B sınıfına ait olan kartlar, başlangıç seviyesindeki oyuncuların tercih ettiği ve diğer kartlara göre zayıf özelliklere sahip olan kartlardır. A, A+ ve S kartlar ise daha yüksek özelliklere sahiptir. S+ kartlara gelecek olursak, onlar Paramanya’daki en yüksek ve en iyi özellikleri barındıran kartlar!

Bundan dolayı en iyi kartlar S+ sınıfı kartlar arasından çıkar. En iyi kartın hangisi olduğuna dair tek bir tane kart veya karakter söylemek pek mümkün değil. Yalnız oyunda kullandığınız karakter kartı ve kullandığınız aksesuarlar birbirinin eksiklerini kapatacak şekilde olmalıdır. Aksesuarlarınızla destekleyeceğiniz güçlü bir karakter kartı size çok büyük güç katar.

Nasıl S+ kart alınır?

S+ karta sahip olmak çok zor değil. Bunun iki yolu var. Birincisi, sahip olduğunuz son seviyeye sahip iki S sınıfı kartı birleştirmek. Böylece 1. seviye bir S+ karta sahip olacaksınız.

İkinci yol, Paramanya’nın S+ sınıfı kartlar dağıttığı etkinliklere katılmak. Düzenlenen bu etkinlik ve festivalleri kaçırmazsanız yüksek özelliklere sahip bir S+ sınıfı kart kazanabilirsiniz. Bu fırsatları kaçırmamak için de size gönderdiğimiz oyun bildirimlerini takip etmeniz büyük önem taşıyor. Paramanya’yı ihmal etmeyin!

En İyi Karakter Kartı Nasıl Anlaşılır?

Paramanya’da bir karta iyi diyebilmek için o kartta olmazsa olmaz bazı özellikler bulunmalı. Örneğin üst düzey Paramanya oyuncularının çoğu zar kontrolü özelliğini güçlü bir kartın en önemli özelliği sayar. Devralma indirimi, inşa indirimi ve altın kazanma şansı da yine yüksek olması gereken özellikler arasında. Aslında Paramanya’da bir kartın en iyi kart olabilmesi için hiçbir özelliğinin düşük olmaması gerekiyor. Eğer kartınızın bazı özellikleri çok yüksekse ve eksik olan bazı yanları varsa bu eksikleri aksesuarlarla tamamlamanız da karakterinizi güçlü hale getirecektir.

Evet Paramanyacılar, artık en iyi kartların nasıl olması gerektiğini biliyorsunuz! Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

İlgili içerikler

Published
Views 415

Comments

No Comments

Leave a Reply