Selam Paramanyacı!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda Paramanya’daki kartlardan bahsedeceğiz. Paramanya’da beş adet karakter kartı çeşidi bulunuyor. Karakter kartları Paramanya’daki karakter özelliklerinizi belirleyen kartlardır. Bu kartlar ne kadar yüksek özelliklere sahip ise oyunu kazanma şansınız da o derece yüksek demektir. Paramanya en iyi kart ve en iyi aksesuar ile oynandığında sizler için çok daha eğlenceli hale gelecek! Peki en iyi kart nasıl anlaşılır?

Paramanya En İyi Kart

Paramanya’da çok fazla karakter kartı ve aksesuar bulunuyor. Bu kartlar sınıflarına göre ayrılan kartlar olduğu için güçleri de kendi aralarında değişiyor. Sahip olduğun kartın sınıfının ne olduğunu kartın sol üst köşesinde yazan harf sayesinde anlayabilirsin. Karakter kartları sırasıyla C, B, A, A+, S ve S+ sınıflarına ayrılır. C ve B kartları daha çok başlangıç seviyesindeki oyunların kullandığı ve nispeten zayıf özelliklere sahip kartlardır. A, A+ ve S kartlar daha güçlü özelliklere sahipken; S+ kartlarımız oyundaki en gelişmiş ve en güçlü özelliklere sahipler!

Tam da bu sebepten en iyi kartların S+ kartları arasından çıkması sürpriz olmayacaktır. Direkt bir kart veya karakter ismi vermemiz elbette mümkün değil fakat karakter kartınız ve kullandığınız aksesuarların birbirini tamamlar nitelikte olması çok önemli. Aksesuarların desteklediği iyi bir karakter kartı size inanılmaz özellikler kazandırır.

S+ karta sahip olmanın iki yolu var. İlki, elinizdeki son seviye iki S sınıfı kartı birleştirerek bir S+ karta sahibi olmak. İkinci yol ise Paramanya’nın S+ sınıfı kartlar için düzenlediği bazı etkinlikler. Düzenlenen bu çekiliş ve festival etkinliklerini kaçırmazsanız değerli bir S+ sınıfı kart kazanmanız mümkün olabilir. Bu fırsatları kaçırmamak için de Paramanya’nın size gönderdiği oyun bildirimlerini takip etmeniz büyük önem taşıyor.

En İyi Karakter Kartı Nasıl Olmalı?

Paramanya’daki en iyi karakter kartları belli başlı özelliklere sahip olmalıdır. Örneğin çoğu üst düzey Paramanya oyuncusu için zar kontrolü özelliği, güçlü bir kartın olmazsa olmazlarından sayılır. Devralma indirimi, inşa indirimi ve altın kazanma şansı da yine yüksek olması gereken özelliklerden. Açıkçası Paramanya’da en iyi kartların hiçbir özelliği düşük olmamalı! Eğer kartınızın bazı özellikleri çok yüksekse ve eksik olan bazı yanları varsa bu eksikleri aksesuarlarla tamamlamanız da karakterinizi güçlü hale getirecektir.

Artık en iyi kartların nasıl olması gerektiğini biliyorsun Paramanyacı! Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

Published
Views 303

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories