Selam Paramanyacı!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda ‘Paramanya Fazla Kartlarımızla Neler Yapabiliriz’ sorusuna cevaplar vereceğiz! Biz Paramanya olarak kart konusunda biraz cömert davranıyoruz. Oyuna başlarken, kazandığınız bir oyunun sonunda, etkinliklerde, oyuna her girdiğinizde ve hatta bazen durup dururken hediye olarak sizlere kart gönderebiliriz!

Zamanla elinizde çok fazla kart birikecek ve envanteriniz yavaş yavaş dolmaya başlayacaktır. Burada küçük bir uyarı yapalım: Envanterinizi belirli miktarda elmas karşılığında genişletebilirsiniz. Fakat elinizdeki kartlar artık envanterinize sığmayacak duruma geldiğinde yapabileceğiniz şeyler nelermiş haydi bir göz atalım.

Fazla olan kartları satıp altın kazanın!

S+ kartlara dikkat! Değerli kartlardır.

Evet Paramanyacı, elindeki kullanmadığın kartları satarak altın kazanabilirsin. Satmak istediğin kartın özelliklerine göre her kartın bir değeri var. Bazı kartlar 500 altın değerindeyken bazı kartlar sana 20.000 altın kazandırabilir. Satmak istediğin kartı envanterinde bul. Kartının hemen altında ‘Sat’ butonunu ve kaç altın değerinde olduğunu göreceksin. Eğer kazanacağın altından memnunsan sat butonuna bas. Sattığında altınlar hesabına eklenmiş olacak.

Fazla veya gereksiz kartlarla istediğiniz kartınızı geliştirin!

Gördüğün gibi Paramanya’da kart envanterinde yer dolabiliyor.

Elindeki fazla kartlarla yapabileceğin bir diğer şey de o kartları başka bir kartı geliştirmek için kullanmak. Burada da yine kartın özellikleri devreye girecek. Geliştirirken kullandığın fazla kartın ne kadar yüksek özelliklere sahipse geliştirmek istediğin karta o derece fazla seviye atlatacaktır.

Elindeki fazla kartların sınıflarına dikkat etmelisin. Örneğin C ve B sınıfı kartları elinden daha kolay çıkarabilirsin. Çünkü çok değerli kartlar olduğunu söyleyemeyiz. Fakat örneğin S+ bir kartı satarken ya da başka bir kartı geliştirmede kullanırken daha dikkatli olmalısın. Çok değerli bir S+ karta yazık edebilirsin! Elinden çıkaracağın kartın sınıfına ve özelliklerine iyice bak ve öyle kullanman senin için daha iyi olacaktır.

Bu yazımızda Paramanya’da fazla kartlarımızla neler yapabileceğimizi öğrendik. Haydi oyuna gir ve envanterine çeki düzen vermeye başla Paramanyacı!

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

Published
Views 598

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories