Selam Paramanyacı!

Paramanya rehber olarak bu yazıda PID nedir, Paramanya pid kodları ve Paramanya pid nasıl bulunur ve bulacağınız bu PID kodu ne işe yarar bunları anlatacağız. Paramanya ekibi olarak etkinlikler aracılığıyla kazandığınız hediye eşyaları sizlere gönderebilmek için her oyuncumuza ait bir kod tanımladık. Ayrıca her oyuncumuza, karakterlerinin yalnızca kendilerine ait olduklarını hissettirmek istedik. Bu yüzden de PID’i, yani Paramanya Kimliği’ni oluşturduk. Paramanya, hesabınızı açtığınız andan itibaren size özel bir PID tanımlanıyor ve bu sizin oyuncu kimliğiniz oluyor. Peki Paramanya pid kodları nasıl bulunur? Haydi şimdi bunu öğrenelim!

Paramanya PID Nasıl Bulunur?

Yalnızca size özel olan PID kodunuzu bulmak için oyunun giriş ekranı olan lobiden Ayarlar menüsüne tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda biraz aşağı inerek bulacağınız PID başlığı altındaki rakam ve harflerden oluşan kod, sizin PID kodunuzdur.

Artık PID kodunuz sizden istendiğinde rahatça bulup paylaşabilirsiniz. PID kodunuzu kopyalamak için kodun yazdığı yere bir kere dokunmanız yeterli olacaktır.

Paramanya PID ne işe yarar?

Paramanya olarak sık sık yaptığımız etkinliklerde oyuncularımıza hediyeler dağıtıyoruz. Bu hediyeleri hesabınıza gönderebilmemiz için sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla kazananların PID kodunu istiyoruz. Bu yüzden PID kodumu nasıl görebilirim sorunuzun cevabını buradan öğrenerek hediyelerinize kolayca kavuşabilirsiniz.

Paramanya PID nasıl bulunur artık öğrendiğine göre oyuna girmek için hala neyi bekliyorsun Paramanyacı? Oyuna gir ve zarını sallamaya başla! Etkinlikleri takip etmeyi de unutma. Çünkü etkinliklerden kazanacağın ödülleri sana göndermek için senden PID’ini isteyebiliriz! Bol ödüllü oyunlar Paramanyacı.

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

Published
Categories Ayarlar Genel Rehber
Views 267

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories