Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu Paramanya’nın Türkiye Paramanya Turnuvası,  Antep, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve İzmir şehirlerinden sonra Paramanya Türkiye Turnuvasının 7. ayağı İstanbul’da düzenlendi.

Şehir şehir gezerek Türkiye’nin dört bir yanında oyuncularımıza buluştuğumuz Türkiye Paramanya Turunda İstanbul ayağı gerçekleştirildi.

Paramanya İstanbul Turnuvası kapsamında 90 oyuncunun katılımıyla 26 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşti. Hem oyuncular hem de izleyiciler  çok heyecanlı dakikalar yaşadı. Çok çekişmeli maçlara ev sahipliği yapan turnuva’da sadece İstanbul’dan değil, pek çok farklı şehirden katılımcılar turnuvada yer aldı.Yüzlerce oyuncunun katılımıyla birbirinden çekişmeli maçların gerçekleştirildiği İstanbul’un Turnuvasının 2 finalistleri, İstanbul Turnuvası’nın kazananları KSK ailesinden Cihan Berk Demirağ ve Kurung ailesinden Efe Kara oldu.

Deneyimli Paramanya oyuncularının zarları attığı turnuva, Haydarpaşa’da popüler bir mekan olan Keçi Kafe’de gerçekleşti. Turnuvada birinci gelen oyuncu 2000 Elmas kazanırken, 2’nci 1000 Elmas ile ödüllendirildi. Yakında gerçekleştireceğimiz Paramanya Aile Turnuvası için de hazırlıklarımız sürüyor! Eğer Paramanya’da bir aileye katılmak isterseniz buraya tıklayarak Paramanya aileye katılmak ile ilgili yazımızı okuyarak aileye nasıl katılabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ne de olsa Paramanya ailelerle güzel!

Tüm katılan oyuncularımıza teşekkür eder, Cihan ve Efe’yi tebrik ederiz! Sıra şampiyonların yarışında!

Turnuva Finali için de hazırlıklarımız son gaz devam ediyor. Detayları yakında buradan ve sosyal medya kanallarımız üzerinden öğrenebileceksiniz. Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu Paramanya’da turnuvalarımız tüm hızıyla devam edecek! Bizi takip etmeye devam edin!

Author Paramanya
Published
Views 219

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories