Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu Paramanya’nın Türkiye Paramanya Turnuvası,  Antep, Ankara, Adana, Antalya, Bursa gibi şehirlerden sonra Paramanya Türkiye Turnuvasının 6. ayağı İzmir’de düzenlendi.

Kazanan KSK Ailesinden!

Paramanya İzmir Turnuvası kapsamında 66 oyuncunun katılımıyla 15 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşti. Hem oyuncular hem de izleyiciler  çok heyecanlı dakikalar yaşadı. Çok çekişmeli maçlara ev sahipliği yapan turnuva’da en küçük oyuncu 16, En büyük oyuncu ise 70 yaşının üzerindeydi. Sadece İzmir’den değil, pek çok farklı şehirden katılımcılar turnuvada yer aldı. Her katılımcı 7 maç oynadı ve bu 7 maçın sonunda ilk 16’ya kalanlar elemelere katılmaya hak kazandı. Elemeler sonrası rakiplerini geride bırakan Gökhan Yıldırım, turnuvanın şampiyonu olarak aralık ayında İstanbul’da düzenlenecek Büyük Finale katılmaya hak kazandı.

Deneyimli Paramanya oyuncularının zarları attığı turnuva, İzmir’in popüler mekanlarından Kahve Perest Karşıyaka’da gerçekleşti. Turnuvada birinci gelen oyuncu 2000 Elmas kazanırken, 2’nci 1000 Elmas ile ödüllendirildi. Turnuvanın şampiyonunun da dahil olduğu  KSK ailesi turnuvaya damgasını vurdu. Paramanya ailesi olarak İzmir Şampiyonu Gökhan Yıldırım ve KSK ailesini tebrik ediyoruz! Paramanya’da bir aileye katılmak isterseniz buraya tıklayarak Paramanya aileye katılmak ile ilgili yazımızı okuyarak aileye nasıl katılabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Büyük Final’de Toplam 10.000 TL Ödül Havuzu

İzmir, Gaziantep, Ankara, Antalya, Adana, Bursa, İzmir ve ardından İstanbul olmak üzere 7 şehirde düzenlenen Türkiye Paramanya Turu’nun ardından her ilin şampiyonları Büyük Final’de karşılaşacak. Toplamda 10.000 TL ödül havuzu bulunan Paramanya Büyük Finali’ne katılmak için öncelikle Türkiye çapında düzenlenen il bazlı yarışmalarda başarılı olmak.

Türkiye’nin 1 numaralı mobil oyunu

%100 Türkçe içerik, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara uyumluluk gibi özellikleri barındıran Paramanya’yı indirmek tamamen ücretsiz. İster arkadaşlarınızla, ister ailenizle birbirinden farklı haritalar, karakterler ve aksesuarlarla Paramanya eğlencesine ortak olmanız için tek yapmanız gereken Play Store’dan Paramanya’yı ücretsiz olarak indirmek.

Özel günlere ait etkinliklerle, sürpriz hediyelerle sürekli eğlenceyi ve heyecanı zirvede tutarak Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

 

Paramanya İzmir Turnuvası ile ilgili videomuz:

 

Author Paramanya
Published
Categories Genel
Views 212

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories