Selam Paramanyacı!

Bu yazıda Paramanya’daki kartları, bu kartların seviyelerini, kart geliştirmeyi ve Paramanya en iyi karakter nasıl olur bunları anlatacağız. Paramanya’da beş adet karakter kartı seviyesi var. Son seviye olan S+ kartlar hariç diğer tüm kartlar geliştirilebilir. Paramanya karakter geliştir seçenekleri de bu yazıda yer alacak. Paramanya’yı en iyi kartlar ile oynamak Paramanya’yı senin için çok daha eğlenceli hale getirecek! Peki Paramanya’daki kartlar hangileri?

Paramanya Kartlar

Paramanya’da çeşit çeşit karakter kartları var. Bu kartlar sınıflara ayrılıyor. Bu yüzden kartların güçleri de sınıfları arttıkça artıyor. Sahip olduğun bir karakter kartının hangi sınıfa ait olduğunu, kartın sol üst kısmında yazan harf aracılığıyla görebilirsin. Karakter kartlarının sınıfları sırasıyla C, B, A, A+, S ve S+ sınıflarıdır. C ve B sınıfındaki kartlar, başlangıç seviyesindeki oyuncuların tercih ettiği ve diğer kartlara göre zayıf özelliklere sahip olan kartlardır. A, A+ ve S kartlar ise daha yüksek özelliklere sahiptir. S+ kartlar ise Paramanya’daki en yüksek ve en iyi özelliklere sahip kartlar olarak öne çıkıyor.

Bu yüzden en iyi kartların S+ sınıfına ait olması sürpriz değil. En iyi kartın hangisi olduğu sorusunun tek bir cevabı olması pek mümkün değil. Fakat şunu söyleyelim, oyunda kullandığın karakter kartı ve aksesuarların birbirinin eksiklerini kapatacak şekilde kombine edilmesi önemli. Aksesuarlarınla destekleyeceğin güçlü bir karakter kartı gerçekten sana büyük avantajlar sağlar.

En İyi Karakter Kartı Nasıl Anlaşılır?

Paramanya’da bir kartın iyi olduğunu anlamak bakman gereken değişmez birtakım özellikler var. Mesela çoğu iyi Paramanya oyuncusu zar kontrolü özelliğini güçlü bir kartın en önemli özelliği sayar. Devralma indirimi, inşa indirimi ve altın kazanma şansı da yine yüksek olması gereken özellikler arasında. Hatta Paramanya’da bir kartın en iyi kart olabilmesi için hiçbir özelliğinin düşük olmaması gerekiyor. Eğer kartının yüksek olan özelliklerinin yanında eksik olan özellikleri de varsa bu eksikleri kullandığın aksesuarlarla tamamlaman karakterini güçlü hale getirir.

Paramanya Kart Geliştirme

Öncelikle oyundaki lobi bölümünden karakter kartı kısmına girmelisin. Burada kart geliştirme butonunu göreceksin. Şimdi geliştirmek istediğin karta ve o kartı geliştirirken kullanacağın malzemelere karar vermelisin.

Seçtiğin kartı geliştirirken kullanacağın malzemeler ne kadar yüksek seviyeye sahip olursa ve ne kadar fazla kart kullanırsan geliştirmek istediğin kart da o derece fazla seviye atlar. Karakter kartlarında her sınıfın kendi en üst seviyesi var. En üst seviyeye ulaşan aynı sınıftan iki kartı kart kombinasyonu kısmından kombine ederek bir üst sınıf kart edebilirsin. Üst sınıfa yükselen kartının seviyesi 1 olacaktır unutma!

Kart Geliştirme Püf Noktaları

Karakter kartını geliştirirken sana ekstra yarar sağlayabilecek bir nokta var Paramanyacı! Geliştirmek istediğin kart ve geliştirirken kullandığın malzeme aynı isme sahipse bu sana iki kat TP (Başarı Puanı) kazandırır.

Bu yazımızda Paramanya’da karakter kartlarını, onları geliştirmeyi ve en iyi kartların nasıl olması gerektiğini öğrendik. Haydi o zaman, Paramanya’ya gir ve zarını sallamaya başla! Paramanya’yı Android işletim sistemine indirmek için buraya, IOS işletim sistemine indirmek için buraya tıkla. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

İlgili içerikler

Published
Views 336

Comments

No Comments

Leave a Reply