Selam Paramanyacı!

Hiç fazla Paramanya oynamaktan karakterleri gerçek hayatta karşında görür gibi oldun mu? Mesela Richard Wu’yu evinde karşı koltuğunda otururken, Henry’yi derste yan sıranda otururken, Hürrem’i toplu taşımada ayak dururken gördüğün oldu mu? Eğer olduysa korkma, Paramanyacıların kendilerini tutamayıp çok fazla oyun oynadıktan sonra böyle şeyler yaşaması normal. Bu gördüklerin yalnızca bir göz yanılsaması, bir hayal.

Peki ya gerçek olsaydı? O zaman hayat nasıl olurdu acaba?

 

Rakibini bulunduğun kareye çekme özelliği çalışıyor

Gamze karakterinin gerçek hayatta olduğunu ve senle beraber hareket ettiğini düşün. Karakter kartının özelliği de rakibin yanına yaklaşınca onu kendi karene çekmek olsun! Sevmediğin insanlar yanından geçerken Yusuf’un da yardımıyla onları aniden kendine doğru çekip elinde avucunda ne varsa aldığını hayal et!

Eğer böyle bir imkanın olsaydı sevmediğin insanlar üzerinde kullanır mıydın?

 

“Şövalye Henry derhal buraya gelmeni emrediyor!”

Şövalye Henry’nin klas ve elit bir karakter olduğunu her oyuncu bilir. Bir şövalye gerçek hayatta senin arkadaşın olsa nasıl olurdu acaba? Okula seni ziyarete geldiğini bir düşün! Okulda senin adınla seni huzuruna çağırdığını, gelmezsen kılıcını çekeceğini söyleyebilirdi!

 

Ya Gerçek Olan Hürrem Olsaydı?

Hürrem’in dillere destan güzelliği herkesin malumu. Muhtemelen bütün erkek oyuncularımız Hürrem’in gerçek olmasını çok içten bir şekilde diliyorlar! Hürrem karakteri gerçek olsaydı güzelliği ile ortalığı kasıp kavurur, birçok erkeği peşinden koştururdu.

Kadın oyuncularımızın da Hürrem’e sinir olmayacağını ve onunla iyi arkadaşlık kuracağını umuyoruz. Umarız yanılmıyoruzdur. Çünkü Hürrem kıymetli bir karakterimiz, onun saçının başının yolunmasını istemeyiz.

 

Ağır Abi Yusuf da Gerçek Olabilirdi!

Yusuf karakterini hepiniz biliyorsunuz. Sırtında ceketi, elinde tespihi, gömleğinin bağrı sonuna kadar açık ağır bir abimiz! Saç ve sakalı da gayet tarz. Bu giyim ve saç-sakal kombinasyonuyla eğer Yusuf gerçek hayatta olsaydı çok yüksek ihtimalle Kısmetse Olur benzeri evlilik programlarında damat adayı olurdu.

Birbirinden farklı ve kendine has tüm bu karakterlerimizi görmek için Paramanya’yı indirin ve oynamaya başlayın!

Paramanya’yı IOS’a indirmek için buraya, Android’e indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

Published
Categories Genel Uncategorized
Views 1289

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories