Selam Paramanyacı!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda Paramanya kart birleştirme ya da diğer ismi ile Paramanya kart kombinasyonu nasıl yapılır bunu anlatacağız. Paramanya’da her biri birbirinden değişik özelliklere sahip bir sürü karakter kartı var. Bu karakter kartlarının her biri özelliklerine göre farklı bir sınıfa ait. Sahip olduğun kartın sınıfının ne olduğunu kartın sol üst köşesinde yazan harf sayesinde anlayabilirsin. Karakter kartları sırasıyla C, B, A, A+, S ve S+ sınıflarına ayrılır. C ve B kartları daha çok başlangıç seviyesindeki oyunların kullandığı ve nispeten zayıf özelliklere sahip kartlardır. A, A+ ve S kartlar daha güçlü özelliklere sahipken henüz çiçeği burnunda olan S+ kartlarımız oyundaki en gelişmiş ve en güçlü özelliklere sahipler!

Bu yüzden S+ kart kombinasyonu diye bir şey yok. Çünkü S+ kartlar zaten maksimum seviyedeki kartlar demek. Fakat S+ kart elde etmek için maksimum seviyedeki S kartları birleştirebilirsiniz.

Kullandığın karakter kartı ne kadar yüksek özelliklere sahipse Paramanya’da kazanma şansın da o kadar artar. Eğer karakter kartının yeterince güçlü olmadığını düşünüyorsan sahip olduğun altın ve elmaslarla karakter kartı bölümünde kart ekle seçeneğine tıklayarak sınıflarına ayrılmış olan kartlardan istediğini satın alabilirsin. Ya da sahip olduğun kartı sahip olduğun altınlar ve diğer kartları kullanaraj geliştirebilir; kartını istediğin seviyelere ulaştırabilirsin. Bunu nasıl yapacağını anlatmaya başlayalım.

Paramanya Kart Birleştirme

Öncelikle oyunun içinden lobi bölümünden karakter kartı kısmına girmelisin. Bu kısımda kart birleştirme seçeneğini göreceksin.Şimdi yapacağın şey ise birleştirmek istediğin kartlara karar vermek. Buradaki püf nokta şu, yalnızca maksimum seviyeye sahip aynı sınıfa ait iki kartı birleştirebilirsin. Karakter kartlarında her sınıfın kendi en üst seviyesi var. En üst seviyeye ulaşan aynı sınıftan iki kartı kart kombinasyonu kısmından kombine ederek bir üst sınıf kart edebilirsin. Üst sınıfa yükselen kartının seviyesi 1 olacaktır unutma!

1. seviyedeki bu yeni kartını nasıl üst seviyelere taşıyabileceğini öğrenmek için kart geliştirme yazımıza göz at. Bu yazımızda Paramanya’da kart birleştirmeyi öğrendik. Haydi oyuna gir ve kartlarını üst seviyelere taşı Paramanyacı!

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

İlgili içerikler

Published
Views 280

Comments

No Comments

Leave a Reply