Selam Paramanyacı!

Paramanya’da karakter kartının sahip olduğu özellikler oyundaki kaderini belirler. O yüzden karakterinin özelliklerini geliştirmek için bütün imkanları kullanman lazım. Örnek olarak kartına özellik eklemek için kart slotu genişletme yapabilirsin. Açtığın bu kart slotuna yerleştirdiğin cevherler karakter kartının özelliklerini arttıracak. Peki Paramanya görev çeşitlerinden biri olan kart slotu genişletme nasıl yapılır? Paramanya kart slotu genişletme nasıl yapılır merak ediyorsan bu yazıda bunu anlatacağız.

Paramanya Kart Slotu Nasıl Genişletilir?

Paramanya’da her bir karakter kartına üç slot açabilirsin. Bu üç slot üçgen, kare ve beşgen şekillere sahiptir. Kart slotu açmak için slot açmak istediğin karakter kartı, ait olduğu sınıfın son seviyesine sahip olmalıdır. A+ ve S sınıfı kartlar için son seviye 25, S+ sınıfı kartlar için son seviye ise 30. seviyedir. Son seviyeye sahip olan kartına slot açmak için ana sayfadan karakter kartları bölümüne gir. Geliştir kısmından ‘cevher soketi ekle‘ butonuna bas. Slot açmak istediğin karakter kartıyla aynı sınıfa ait başka bir karakter kartı seç. Seçtiğin bu kartın seviyesi önemli değil, 1 de olabilir 30 da. Artık kartının slotunu genişlettin Paramanyacı!

Paramanya Slotlar ne İşe Yarar?

Paramanya’da karakter kartına açtığın slotlar, karakterine ekstra özellikler eklemeni sağlar. Açtığın slotları cevher taşlarıyla doldurarak çeşitli özellikleri kartına ekleyebilirsin. Açtığın üç ayrı slotun da şekilleri farklı olduğu için üç farklı şekle sahip cevher taşı var. Bu cevher taşları da standart cevher ve muhteşem cevher olarak ikiye ayrılıyor.

Bu yazımızda Paramanya kart slotu genişletme nasıl yapılır öğrendik. Haydi oyuna gir ve kartlarını üst seviyelere taşı Paramanyacı!

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Categories Genel Rehber
Views 371

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories