Selam Paramanyacı!

Biliyoruz, Paramanya oynayan herkes gibi sen de tüm oyunları kazanmak, tüm iyi eşyalara sahip olmak, tüm elmasları ve altınları toplamak istiyorsun. Peki bunu nasıl mı yapacaksın? Bu yazımızda senin için Paramanya kazanma taktikleri konusunu anlatacağız. Birkaç ipucu almak istersen bu yazıyı okumanı tavsiye ediyoruz. Haydi başlayalım!

  • Karakter Kartını İyi Seç

Paramanya Karakter Kartı

Paramanya’da oyuncu özelliklerini belirleyen en önemli unsur sahip olduğun karakter kartındır. Karakter kartının olabildiğince yüksek özelliklere ve yüksek sınıfa ait olmasına dikkat et. Karakter kartlarıyla ilgili yazımızı okuyarak karakter kartları hakkında daha geniş bilgi elde edebilirsin. En iyi kart hangisi, iyi kart nasıl olmalı bu konularda da bilgi edinebilirsin. Ayrıca karakter kartlarını geliştirmen de yine kaliteli kartlara sahip olman anlamına gelir. Kart geliştirmeyle ilgili yazımızı da buradan okuyabilirsin.

  • Zar Atarken Dikkatli Ol

Paramanya’da zar kontrolü oyunun can alıcı noktalarından biridir. İstediğin noktaya gitmeye çalışırken zarı atacağın göstergeyi doğru ayarlamak oyunu kazanmana büyük etki eder. İhtiyacın olan zar sayısı hangisiyse onu atmaya çalışmalısın ve bunun için de Zar Kontrolü özelliğini yükseltmelisin. Zar Kontrolü ile ilgili olan yazımıza da buradan ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsin.

  • Etkinlikleri Takip Et

Oyuncularımız için düzenli olarak etkinlikler yapıyoruz. Bu etkinliklerde güçlü karakter kartları, güçlü zarlar, değerli aksesuarlar veriyoruz. Eğer bu şansları iyi değerlendirirsen oyunda sürekli bir başarı elde etmen hiç de zor değil. Etkinliklerden kazanacağın altınlar, elmaslar, şans kutuları ve küpler de cabası!

  • Elmaslarını Boşa Harcama

Elmaslar, Paramanya’daki en değerli eşyalardan biri. Birçok değerli aksesuarı, karakter kartını ve zarı elmaslar sayesinde alabilirsin. Bu yüzden elmaslarını olabildiğince biriktir ve en gerekli anlarda kullandığından emin ol.

  • Günlük Görevlerini Aksatma

Paramanya biraz sadakat isteyen bir oyun! Paramanya’da sana verdiğimiz günlük görevleri ekranın sağındaki sekmede görebilirsin. Bu görevleri tamamladığında kazanacağın ödüller seni oyunda üst sıralara taşır.

Bu taktikler sayesinde Paramanya’da kazanmaya bir adım daha yakınsın! Oyuna gir ve zarını sallamaya başla. Paramanya’yı indirmek için buraya tıklayabilirsin. Paramanya’yı Android işletim sistemine indirmek için buraya, IOS işletim sistemine indirmek için buraya tıkla. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Categories Genel Rehber
Views 357

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories