Selam Paramanyacı!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda Paramanya muhteşem ışık nedir, Paramanya muhteşem ışık nasıl kullanılır ve muhteşem ışık nereden alınır bunlardan bahsedeceğiz. Paramanya’da karakterini aksesuarlarla desteklemek için aksesuarlarını geliştirmek oyunun püf noktalarından biri. Peki Paramanya muhteşem ışık kazanma yolları nelerdir? Hadi bir bakalım.

Muhteşem Işık Nedir?

Muhteşem Işık, ait olduğu sınıfın aksesuarını bir üst sınıfa taşımaya yarar. Örneğin A sınıfı son seviye yani +7 olan bir aksesuarı, muhteşem ışık ile birleştirerek aksesuarını A+ sınıfına yükseltebilirsin. Tabii elindeki Muhteşem Işık kartının da A sınıfı olması gerekiyor.

Muhteşem Işık kartı değerli bir kart olduğu için genellikle S sınıfı aksesuarları S+ yapmak için kullanılır. Çünkü S+ sınıfı aksesuarlar Paramanya’nın en değerli aksesuarlarıdır.

Muhteşem Işık Nasıl Kullanılır?

Muhteşem Işık kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta şu, bir üst sınıfa yükseltmek istediğiniz aksesuar ile kullanacağınız muhteşem ışık kartı aynı sınıfa ait olmalı. Muhteşem ışık kartınız kullanıldıktan sonra kaybolacaktır.

Muhteşem Işıklar’ın bir diğer kullanım amacı da aksesuarın seviyesini yükseltmek. Muhteşem Işıklar değerli bir eşya olduğu için tek başına kullanılsa bile aksesuarın seviyesini önemli ölçüde yükseltir. Muhteşem Işıklar, aksesuarının seviyesini birçok kart ve altın harcayarak yükseltebileceğinden daha çok yükseltir.

Paramanya Muhteşem Işık Nereden Alınır?

Muhteşem Işık hediye çekilişlerinden, etkinlik görevlerinden kazanılabilir ya da parayla satın alınabilir. Etkinlik görevlerinde senden istenen eşyaları toplayarak Muhteşem Işık ile takas edebilirsin.

Bu yazımızda muhteşem ışık nedir, Paramanya muhteşem ışık nasıl kullanılır ve nereden alınır bunu öğrendik. Haydi oyuna gir ve aksesuarlarını üst seviyelere taşı Paramanyacı!

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Categories Genel
Views 832

Comments (2)

  • Mutlu Kedi
    11 Mart 2018 at 15:59 Reply
    Muhteşem ışığı yanlış kullandım telafisi yok mu
  • Mutlu Kedi
    11 Mart 2018 at 16:01 Reply
    Muhteşem ışığı yanlış kullandım telafisi yok mu Olur söyleyin nereden aliniyor

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories