Selam Paramanyacılar!

Paramanya’da bilmediğiniz hiçbir şey kalmasın diye yine bir bilgilendirme yazısıyla sizlerleyiz. Paramanya eşyaları arasında en değerli eşyalar içinde bulunan Paramanya muhteşem kanatlar nedir, Paramanya muhteşem kanatlar nasıl kullanılır ve Paramanya muhteşem kanatlar nasıl alınır, bu sorulara yanıt vereceğiz. Paramanya’da en önemli konulardan biri kart geliştirmek ve birleştirmek. Üst seviye bir karakter kartınız olsun istiyorsanız kartlarınızı birleştirmelisiniz. Kart birleştirmek için de gereken eşyalardan biri muhteşem kanatlar. Kart birleştirme nasıl yapılır daha detaylı öğrenmek için bu konuda yazdığımız yazıyı okuyabilirsiniz. Peki muhteşem kanatlar nedir? Önce bunu cevaplayalım.

Muhteşem Kanatlar Nedir?

Muhteşem Kanatlar, karakter kartını birleştirerek bir üst sınıftan kart elde etmeye yarar. Fakat tıpkı karakter kartları gibi sınıflara ayrılırlar. Birleştirme aşamasında kullanacağınız karakter kartı ve muhteşem kanatlar, aynı sınıftan olmalıdır. Örneğin A sınıfı son seviye bir kartı, muhteşem kanatlar sayesinde A+’ya yükseltebilirsiniz. Tabi daha önce de dediğimiz gibi kullandığın Muhteşem Kanatlar kartının da A sınıfı olması gerekiyor.

Muhteşem Kanatlar Nasıl Kullanılır?

Muhteşem Kanatlar kartını kart birleştirme işleminde kullanmak için önce oyunun giriş ekranından karakter kartları bölümüne tıklayın. Sonra ekranın üstünde birleştirme sekmesine tıklayarak yükseltmek istediğiniz karakter kartını seçin ve yanındaki kutuya da muhteşem kanatları koyup birleştir tuşuna basın. Kartınız bir üst sınıfa yükselecek. Muhteşem kanatlar kartınız bir kere kullanılabilir ve kullanıldıktan sonra kaybolacaktır.

Muhteşem Kanatların bir diğer kullanım amacı da kartın seviyesini yükseltmek. Muhteşem Kanatlar değerli bir eşya olduğu için tek başına kullanılsa dahi kartın seviyesini azımsanmayacak ölçüde yükseltiyor. Muhteşem Kanatlar, kartınızın seviyesini birçok kart ve altın harcayarak yükseltebileceğinizden daha fazla yükseltir.

Muhteşem Kanatlar Nasıl Alınır?

Muhteşem Kanatlar hediye çekilişlerinden, etkinlik görevlerinden kazanılabilir veya parayla satın alınabilir. Etkinlik görevlerinde sizden istenen eşyaları toplayarak Muhteşem Kanatlar ile değiştirebilirsiniz.

Muhteşem kanatların ne olduğunu öğrendiğinize göre artık elinizdeki kartları en yüksek seviyeye taşıyabilirsiniz! Kartları yükseltmek için Paramanya oynamaya başlasanız iyi edersiniz! Paramanya’yı IOS işletim sistemli cihazlara indirmek için buraya, Android işletim sistemli cihazlara indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

Published
Categories Genel Genel Rehber
Views 323

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories