Selam Paramanyacılar!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda Paramanya muhteşem kanatlar nedir, Paramanya muhteşem kanatlar nasıl kullanılır ve nasıl alınır bundan bahsedeceğiz. Paramanya’da güçlü bir karaktere sahip olmak ve kart geliştirmek oyunun püf noktalarından biri. Kart geliştirme nasıl yapılır göz atmak için önceki kart geliştirme yazımızı okuyabilirsin. Peki muhteşem kanatlar nedir? Önce bununla başlayalım.

Muhteşem Kanatlar Nedir?

Muhteşem Kanatlar, ait oldukları sınıfın kartını bir üst sınıfa taşımaya yarar. Örneğin A sınıfı son seviye bir kartı, muhteşem kanatlar ile kombine ederek A+ sınıfı yapabilirsiniz. Tabii elindeki Muhteşem Kanatlar kartının da A sınıfı olması gerekiyor.

Muhteşem Kanatlar kartı değerli bir kart olduğu için genellikle S kartları S+ yapmak için kullanılır. Çünkü S+ sınıfı kartlar Paramanya’nın en değerli kartları.

Muhteşem Kanatlar Nasıl Kullanılır?

Muhteşem Kanatlar kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta şu, bir üst sınıfa yükseltmek istediğiniz kart ile kullanacağınız muhteşem kanatlar kartı aynı sınıfa ait olmalı. Muhteşem kanatlar kartınız kullanıldıktan sonra kaybolacaktır.

Muhteşem Kanatların bir diğer kullanım amacı da kartın seviyesini yükseltmek. Muhteşem Kanatlar değerli bir eşya olduğu için tek başına kullanılsa dahi kartın seviyesini azımsanmayacak ölçüde yükseltiyor. Muhteşem Kanatlar, kartının seviyesini birçok kart ve altın harcayarak yükseltebileceğinden daha fazla yükseltir.

Muhteşem Kanatlar Nasıl Alınır?

Muhteşem Kanatlar hediye çekilişlerinden, etkinlik görevlerinden kazanılabilir veya parayla satın alınabilir. Etkinlik görevlerinde senden istenen eşyaları toplayarak Muhteşem Kanatlar ile takas edebilirsin.

Bu yazımızda muhteşem kanatlar nedir, paramanya muhteşem kanatlar nasıl kullanılır ve nasıl alınır bunu öğrendik. Haydi oyuna gir ve kartlarını üst seviyelere taşı Paramanyacı!

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

İlgili içerikler

Published
Categories Genel Rehber
Views 295

Comments (2)

  • Rafet
    1 Aralık 2017 at 08:47 Reply
    S muhteşem kanatlar s kaptan maya birleşmiyor neden olmuyor ikiside maksimum seviye
    • 7 Aralık 2017 at 09:01 Reply
      Merhaba, Demet, Sanem ve Kaptan Maya Karakter kartları Muhteşem Kanatlar ile birleşmemektedir.

Leave a Reply