Paramanya Ekibi’nden herkese merhaba! Bu yazımızı okuyorsanız Paramanya’yı duymuş ve nasıl bir oyun olduğunu merak ediyorsunuzdur. Sizi daha fazla merakta bırakmadan Paramanya nedir, nasıl bir oyundur biraz bahsedelim.

Paramanya nasıl oynanır öğrenmek; stratejini güçlendirmek ve rakiplerini iflas ettirmek için gücüne güç katmak istiyorsan bu yazımız tam sana göre! Hadi başlayalım.

Paramanya Nasıl Oynanır?

Paramanya, %100 Türkçe ve ücretsiz bir mobil strateji oyunudur. Oyunu App store’dan veya Google Play’den hiçbir ücret ödemeden indirip. Iphone, Ipad veya Android destekli cihazlardan oynayabilirsin.

Paramanya’da asıl amacın Dünya’nın ve Türkiye’nin şehirlerinin bulunduğu haritalar üzerinde şehirleri satın alıp binalar kurarak rakiplerini iflas ettirmektir. Ayrıca yine harita üzerinde bulunan turistik alanların tümünü satın alarak veya 3 farklı renkteki tüm şehirlerin sahibi olarak ya da haritanın tek bir kenarındaki bütün şehirleri satın alarak oyunu kazanabilirsin. Oyunları kazandıkça çeşitli sürpriz hediyeler hediye kutuna gönderilir.

Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu Paramanya ile çok eğleneceksin!

Paramanya Oyun Modları

Paramanya Nasıl Oynanır?

Paramanya’da sıkılmadan oynayabileceğin teke tek veya takım oyunlarında ister iki kişilik, istersen de dört kişilik maçlar yapabilir; arkadaşların veya diğer oyuncularla birlikte dilediğin yerde ve zamanda oyunlar oynayabilirsin.

Dünyanın en zengini olmaya hazır ol!

Türkiye’yi ve Dünya’yı şehir şehir gezebilirsin veya uzaya koloniler kurabilirsin. Paramanya’da hayal gücünün sınırı yok. Gittiğin her yeri satın alıp rakiplerinden kira toplayarak oyunun galibi sen ol!

Paramanya Aile Sistemine Katıl!

Paramanya Nasıl Oynanır?

Oyunda bulunan Aile Sistemi sayesinde ister kendi ailenizi kurarak istersen de bir aileye girerek arkadaşlarınla bir arada olmanın keyfini çıkarabilir, hep beraber görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilirsin.

Paramanya Karakter ve Aksesuarlarıyla Rakiplerine Üstünlük Kur!

Paramanya Nasıl Oynanır?

Oyunda sana avantaj sağlayacak bolca karakter kartları, zarlar veya aksesuarlar satın alabilir, bunları geliştirerek rakiplerine karşı avantaj sağlayabilirsin.

Yeni Arkadaşlar Edin!

Paramanya oyunu içindeki chat özelliğini kullanarak rakiplerin ile sohbet edebilir, yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Facebook girişi sayesinde online olan arkadaşlarını kurduğun odaya davet edip hemen oyuna başlayabilirsin.

Paramanya nasıl oynanır öğrendik, Paramanya hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen Paramanya Rehber yazılarımızı da okumalısın. Paramanya Rehber yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.  Şimdiden iyi eğlenceler.

 

Author Paramanya
Published
Categories Genel Rehber
Views 1753

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories