Selam Paramanyacı!

Paramanya, aslında mobil cihazlarda oynanması için yarattığımız bir oyun. Fakat eğer telefon ya da tablet yerine pc’de mobil oyun oynama düşüncen varsa merak etme, seni de hesaba kattık! Bu sebepten ötürü yalnızca mobil versiyonunu değil; Paramanya Pc versiyonunu da size sunuyoruz. Bu yazıda Paramanya bilgisayarda oyna, Paramanya indir pc, Paramanya bilgisayar gibi aramalardan yola çıkarak Paramanya bilgisayardan nasıl oynanır bunu anlatacağız.

Paramanya Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Çoğu  mobil oyunda olduğu gibi Paramanya’yı da bilgisayardan oynamak isteyenler için en kısa yol, bilgisayarına mobil aygıtlar için yazılmış uygulamaları çalıştırmaya yarayan BlueStacks programını indirmek. Paramanya’yı da bilgisayarından oynamak için öncelikle BlueStacks’i bilgisayarına indir. BlueStacks’i indirdikten sonra bir Google Play hesabı açarak veya var olan hesabını kullanarak Google Play Store’un arama kısmından Paramanya’yı arat ve Bluestacks’in içine kur.

Oyunun yükleme ve varsa güncelleme işlemleri bittiği zaman Paramanya açılacak. Bu andan sonra senin için her şey telefonda olduğu gibi devam edecek. Tek fark bilgisayarından rahat bir şekilde oynuyor olacaksın. BlueStacks tüm Windows işletim sistemi serilerine ve Mac OSX işletim sistemine uygundur. BlueStacks işletim sisteminin altında çalıştığı için Paramanya veya başka bir oyunu oynamak için formata veya yeni işletim sistemi yüklemeye ihtiyaç duymaz.

Paramanya’nın Bilgisayar ve Mobil Sürümlerinin Farkı Var mı?

Ufak tefek birkaç grafik ve görüntü uyumu düzenlemesi haricinde oyunun mantığı ve akışı tamamen aynı. Paramanyaseverler artık diledikleri gibi konforlarından ödün vermeden Paramanya’yı bilgisayarlarından oynayabilecek.

Paramanya’yı BlueStacks aracılığıyla bilgisayarında oynamak için buradan BlueStacks’i indirebilirsin. Unutma Paramanyacı, Paramanya’yı ister bilgisayardan, ister mobilden oyna ama oyuna her gün girip ödüllerini almayı sakın ihmal etme!

Bu yazıda pc’de mobil oyun oynama, Paramanya Pc versiyonunu yükleme, Paramanya bilgisayarda oyna, Paramanya bilgisayar aramalarından yola çıkarak Paramanya BlueStacks aracılığıyla bilgisayarda nasıl oynanır bunu anlattık. Artık Paramanya’yı bilgisayarından nasıl oynayacağını biliyorsun Paramanyacı. O zaman durma ve oyuna girip zarını sallamaya başla! BlueStacks’i indirdikten sonra Paramanya’yı da indirmek için buraya tıklayabilirsin. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Categories Genel Genel Rehber
Views 787

Comments (1)

  • SAMET
    30 Nisan 2018 at 19:55 Reply
    SAMETTTT

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories