Selam Paramanyacı!

Paramanya, normal şartlarda mobil cihazlar için geliştirdiğimiz bir oyun. Fakat eğer sen de Paramanya’yı bilgisayarından oynamak isteyenlerdensen seni de düşündük! Bu yüzden yalnızca mobilde değil; Paramanya Pc’de oynayama şansını da size sunuyoruz. Bu yazıda Paramanya son sürüm apk’yı BlueStacks aracılığıyla nasıl çalıştıracağını anlatacağız. Paramanya PC’de nasıl oynanır merak ediyorsan doğru yerdesin.

Paramanya Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Tüm mobil oyunlar gibi Paramanya’yı da bilgisayardan oynamak için en pratik yol bilgisayarına mobil uygulamaları çalıştırabilen BlueStacks programını kurmaktır. Paramanya’yı da bilgisayarından oynamak için öncelikle BlueStacks’i bilgisayarına indir. BlueStacks’i indirdikten sonra bir Google Play hesabı açarak veya var olan hesabını kullanarak Google Play Store’un arama kısmından Paramanya’yı arat ve onu da bilgisayarına indir.

Oyunun yükleme ve güncelleme işlemleri bittiği zaman oyun açılacak. Bu aşamadan itibaren senin için her şey telefondaki gibi işleyecek. BlueStacks tüm Windows işletim sistemi serilerine ve Mac OSX işletim sistemine uygundur. BlueStacks işletim sisteminin altında çalıştığı için Paramanya veya başka bir oyunu oynamak için formata veya yeni işletim sistemi yüklemeye ihtiyaç duymaz.

Paramanya’nın Bilgisayar ve Mobil Sürümlerinin Farkı Var mı?

 

Ufak tefek birkaç uyum düzenlemesi dışında oyunun mantığı tamamen aynı. Paramanyaseverler artık diledikleri gibi konforlarından ödün vermeden Paramanya’yı bilgisayarlarından oynayabilecek.

Paramanya’yı BlueStacks aracılığıyla bilgisayarında oynamak için buradan BlueStacks’i indirebilirsin. Unutma Paramanyacı, Paramanya’yı ister bilgisayardan, ister mobilden oyna ama oyuna her gün girip ödüllerini almayı sakın ihmal etme!

Bu yazıda Paramanya’yı BlueStacks aracılığıyla bilgisayarınızda nasıl oynayabileceğinizi anlattık. Artık Paramanya’yı bilgisayarından nasıl oynayacağını biliyorsun Paramanyacı. O zaman durma ve oyuna girip zarını sallamaya başla! BlueStacks’i indirdikten sonra Paramanya’yı da indirmek için buraya tıklayabilirsin. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Categories Genel Rehber
Views 3379

Comments (6)

 • yeşim
  30 Mayıs 2018 at 15:50 Reply
  bende oynamak istiyorum
 • yeşim
  30 Mayıs 2018 at 15:51 Reply
  merhaba
 • yeşim
  30 Mayıs 2018 at 15:52 Reply
  ı m yeşim
 • elsever57
  20 Ağustos 2018 at 22:42 Reply
  elsever
 • furkan tutufuriti
  28 Ağustos 2018 at 16:23 Reply
  en güzel oyun
 • damla gençoğlu
  28 Ocak 2019 at 23:47 Reply
  bence çok güzel oyun dünyanın en güzel oyunu bana kalsa bence sizde yükleyin çok güzel oyun yükleyinnnnn süper yükleyinnnn oyunu ilk bende sevmemiştim sonradan banada kuzenim alıştırdı

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories