Selam Paramanyacılar!

Paramanya rehber olarak bu yazıda renkli zafer nedir, nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz. Paramanya oynarken hepinizin oyunu bir an önce kazanmayı amaçladığınıza eminiz. Güçlü rakiplerin karşısında oyunu uzatıp riske atmak yerine kısa yollardan zafere ulaşmak istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz çünkü Paramanya zafer konusunda sizlere birçok kısayol sunuyor! Gelin bu kısa yollara göz atalım.

Paramanya Zafer Çeşitleri Hangileri?

Paramanya’da oyunu çabucak kazanmanızı sağlayacak üç çeşit zafer bulunuyor. Bu yollar Sıralı Zafer, Turizm Zaferi ve Üçlü Zafer. Renkli Zafer ise Üçlü Zafer’e giden yolda sadece bir aşama! Bu zaferler, işler sizin için kötü gittiğinde bile galibiyete ulaşmanızı sağlıyor. Rakiplerinizden daha az şehriniz mi var? Paranız rakiplerinizden az mı? Oyunu kaybetmek zorunda değilsiniz çünkü bu üç zafer türüyle oyunu kazanma şansınız hala var. Üçlü Zafer de bu zafer türlerinden biri. Gelin Renkli Zafer nedir göz atalım.

Paramanya’da Renkli Zafer Nasıl Yapılır?

Sevgili Paramanyacılar, bildiğiniz üzere Paramanya 8 farklı renkteki şehirlerden oluşuyor. Renkli Zafer yapabilmek için herhangi bir renge ait tüm şehirlere sahip olmalısınız. Böylece üçlü zafer yapıp oyunu kazanmak için büyük bir adım atmış olacaksınız!

Unutmayın, Renkli Zafer yapabilmeniz için satın aldığınız şehirleri korumanız da büyük önem taşıyor! Şehirlerinizi saldırılardan ve rakipleriniz tarafından devir alınmasından korumalısınız ki o renkteki tüm şehirleri elde edebilin. Rakiplerinizin saldırılarından korunmak için koruma kartına sahip olmalısınız. Rakiplerinizin sizin şehrinizi devralmasını önlemek için ise şehrinize Şehir Simgesi kurmalısınız. Şehir simgesi kurmak demek, o şehrin artık sizden alınmasının mümkün olmaması demek. Renkl, Zafer kazanmanızı engellemek isteyen rakipleriniz şehir simgesi bulunmayan şehirlerinizi almaya çalışacaktır. Bu yüzden şehir simgesi hem Sıralı Zafer, hem Turizm Zaferi, hem de Renkli ve Üçlü Zafer kazanırken en kilit noktalardan biri.

Bu yazımızda Paramanya’daki zafer türlerini ve Üçlü Zafer’in nasıl yapılacağını öğrendik. Artık zafere giden yolları daha iyi biliyorsun Paramanyacı! Haydi o zaman, Paramanya’yı aç ve arka arkaya zaferlere koş. Renkli Zaferler seni bekler!

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

Published
Categories Genel Rehber Zaferler
Views 264

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories