Selam Paramanyacılar!

Paramanya S+ aksesuar kazanma neden önemlidir biliyor musunuz? Çünkü S+ aksesuar oyun içinde size müthiş avantajlar getiriyor. Bu avantajlar arasında vergi muafiyeti, kira indirimi veya muafiyeti, özel indirim, rakibin nakit parasının bir kısmını alma, rakibi kendi bölgenize çekme, maaş arttırımı ve zar kontrolü gibi birçok kolaylık var. Paramanya aksesuar kartları C, B, A, A+, S ve S+ sınıflarından oluşuyor. S+ sınıfı aksesuarlar oyundaki en değerli aksesuarlardır. Bu yüzden S+ aksesuar kazanmak ilk hedefiniz olmalı. Peki Paramanya S+ aksesuar nasıl kazanılır? Paramanya rehber olarak bu yazıda bunu anlatacağız.

Paramanya S+ Aksesuar Kazanma

Paramanya’da S+ aksesuar dahil bütün aksesuarları geliştirme imkanınız var. S+ aksesuar kazanmayı amaçlıyorsanız en pratik yol aksesuar birleştirme yapmaktır. Peki aksesuar birleştirme nasıl yapılır? S+ aksesuar kaznamanın diğer yolları nelerdir?

Paramanya’da Aksesuar Birleştirme Nasıl Yapılır?

Giriş ekranının sol tarafından Aksesuar kısmına girin. Ekranın üst tarafındaki Birleştirme tuşuna basarak birleştirmek istediğiniz maksimum seviye S sınıfı aksesuarı seçin ve  yine maksimum seviye olan S sınıfı Muhteşem ışık ile birleştirin. Böylece rastgele bir S+ aksesuar elde edeceksiniz.

Paramanya Aksesuar Etkinliği Nedir?

S+ aksesuarlar için Paramanya aksesuar etkinliği düzenliyoruz. Düzenlenen bu çekiliş ve festival etkinliklerini düzenli takip edersen değerli bir S+ aksesuar kazanabilirsin. Bu fırsatları kaçırmamak için de Paramanya’nın gönderdiği oyun bildirimlerini takip etmen büyük önem taşıyor.

İyi bir Paramanya oyuncusu olabilmek ve oyunda üst seviyelere ulaşmak için en üst sınıf olan S+ aksesuarlara sahip olmalısın.

S+ Aksesuar Ne İşe Yarar?

Paramanya S+ aksesuar birleştirme işlemi sayesinde kazanma ihtimalin ciddi oranda artar. Unutmayın Paramanyacılar! İleri seviye oyuncuların tamamında oyunun en yüksek seviye aksesuarları olan S+ sınıfı aksesuarlar bulunuyor. Sahip olduğunuz bu S+ sınıfı aksesuarları uygun karakter kartıyla kombine ederek karakterinin gücünü ve bununla beraber oyunu kazanma şansını da büyük oranda arttırabilirsiniz. Paramanya S+ kart nasıl alınır öğrenmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda Paramanya S+ aksesuar kazanma, S+ aksesuar nasıl kazanılır ve S+ aksesuar birleştirme işlemlerini öğrendik. Haydi o zaman, Paramanya’ya girin ve en iyi aksesuarları kovalamaya başlayın! Paramanya’yı IOS işletim sistemli cihazlara indirmek için buraya, Android işletim sistemli cihazlara indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

Published
Views 811

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories