Selam Paramanyacılar!

Paramanya’da sahip olduğunuz aksesuarlar oyun içinde size müthiş avantajlar getiriyor. Bu avantajlar arasında vergi muafiyeti, kira indirimi veya muafiyeti, özel indirim, rakibin nakit parasının bir kısmını alma, rakibi kendi bölgenize çekme, maaş arttırımı ve zar kontrolü başta olmak üzere daha birçok özellik bulunur. Paramanya aksesuar kartları C, B, A, A+, S ve S+ sınıflarından oluşur. S+ sınıfı aksesuarlar oyundaki en değerli aksesuarlardır. Bu yüzden S+ aksesuar ilk hedefiniz olmalı. Paramanya rehber olarak bu yazıda Paramanya S+ aksesuar kazanma seçeneklerini anlatacağız.

S+ Aksesuar Nasıl Kazanılır?

Paramanya’da S+ aksesuarlar dahil bütün aksesuarları geliştirme imkanınız var. S+ aksesuar kazanmak istiyorsanız en kolay yol aksesuar birleştirme işlemidir. Şimdi aksesuar birleştirme nasıl yapılır ve diğer yollar nelerdir ona bakalım.

Paramanya Aksesuar Birleştirme

Giriş ekranının solundan Aksesuar butonuna basın. Ekranın üstündeki Birleştirme kısmından birleştirmek istediğiniz maksimum seviye S sınıfı aksesuarı seçin ve  yine maksimum seviye olan S sınıfı Muhteşem ışık ile birleştirin. Böylece rastgele bir S+ aksesuar elde edersiniz.

Paramanya Aksesuar Etkinliği

S+ aksesuarlar için Paramanya aksesuar etkinliği düzenliyoruz. Düzenlenen bu çekiliş ve festival etkinliklerini düzenli takip edersen değerli bir S+ aksesuar kazanabilirsin. Bu fırsatları kaçırmamak için de Paramanya’nın gönderdiği oyun bildirimlerini takip etmen büyük önem taşıyor.

İyi bir Paramanya oyuncusu olabilmek ve oyunda üst seviyelere ulaşmak için en üst sınıf olan S+ aksesuarlara sahip olmalısın.

S+ Aksesuar Ne İşe Yarar?

Paramanya S+ aksesuar birleştirme işlemi sayesinde kazanma ihtimalin ciddi oranda artar. Unutmayın Paramanyacılar! İleri seviye oyuncuların tamamında oyunun en yüksek seviye aksesuarları olan S+ sınıfı aksesuarlar bulunuyor. Sahip olduğunuz bu S+ sınıfı aksesuarları uygun karakter kartıyla kombine ederek karakterinin gücünü ve bununla beraber oyunu kazanma şansını da büyük oranda arttırabilirsiniz. Paramanya S+ kart nasıl alınır öğrenmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda Paramanya S+ aksesuar kazanma ve Paramanya aksesuar birleştirme işlemlerini öğrendik. Haydi o zaman, Paramanya’ya girin ve en iyi aksesuarları kovalamaya başlayın! Paramanya’yı IOS işletim sistemli cihazlara indirmek için buraya, Android işletim sistemli cihazlara indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

Published
Views 467

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories