Paramanya’da karakter kartları oyun içinde oyuncuya büyük avantajlar sağlar. Bu avantajlar arasında kira indirimi, bonus oyun, özel indirim, altın kazanma şansı, inşa indirimi, zar kontrolü ve devralma indirimi bulunur.

Karakter kartları C, B, A, A+, S ve S+ sınıflarından oluşur ve *S+ sınıfı kartlar* oyundaki en değerli karakter kartlarıdır. “Paramanya S+ kartlar* sayesinde daha efektif oynanabilir.

 

Peki S+ sınıfı kartlara nasıl sahip olunabilir?

*Paramanya S+ kartlar* dahil bütün karakter kartlarını geliştirme imkanı sunuyor. Kartları geliştirmek ise daha önce bahsettiğimiz kira indirimi, bonus oyun, özel indirim, altın kazanma şansı, inşa indirimi, zar kontrolü ve devralma indirimi gibi avantajlardan daha yüksek verim alınmasını sağlar. S+ karta sahip olabilmek için de son seviyeye yani 25’inci seviyeye sahip bir S kartı herhangi başka bir S kartla birleştirmek yeterli. Bu birleştirme işlemi sayesinde rastgele bir 1’inci seviye S+ kart oluşturulabiliyor.

Paramanya S+ sınıfı kartlar için bazı etkinlikler de düzenliyor. Düzenlenen bu çekiliş ve festival etkinliklerini kaçırmazsanız değerli bir S+ sınıfı kart kazanmanız mümkün olabilir. Bu fırsatları kaçırmamak için de Paramanya’nın size gönderdiği oyun bildirimlerini takip etmeniz büyük önem taşıyor.

İyi bir Paramanya oyuncusu olabilmek ve oyunda üst seviyelere ulaşmak için en üst sınıf olan S+ kartlara sahip olmak gerekiyor. Oyunun kilit noktaları olan daha fazla kira alma, daha az veya hiç kira ödememe, zar kontrolü ve daha birçok getirisi olan S+ sınıfı oyuncu kartlarının her birinin birbirinden farklı özellikleri ve sivrilen güçlü yönleri var.

*Paramanya S+ kart yapma* işlemi ve sayesinde kazanma ihtimalinin ciddi oranda arttığı bir oyun. İleri seviye oyuncuların tamamında oyunun en yüksek seviye kartları olan *S+ sınıfı kartlar* bulunuyor. Sahip olunan bu S+ sınıfı kartlara uygun aksesuar kombinasyonlarla karakterlerin gücü ve bununla beraber oyunu kazanma şansı da büyük oranda artıyor. S+ sınıfı kartlar her ne kadar güçlü olsa da eğer eksik gördüğünüz veya daha da güçlenmesini istediğiniz özellikleri belirleyip aksesuarlarınızla karakter kartınızı destekleyebilirsiniz.

İlgili içerikler

Author Paramanya
Published
Views 309

Comments

No Comments

Leave a Reply