Selam Paramanyacı!

Paramanya’da sahip olduğun karakter kartı oyun içinde sana büyük avantajlar sağlar. Bu avantajlar arasında kira indirimi, bonus oyun, özel indirim, altın kazanma şansı, inşa indirimi, zar kontrolü ve devralma indirimi bulunur. Karakter kartları C, B, A, A+, S ve S+ sınıflarından oluşuyor. S+ sınıfı kartlar oyundaki en değerli karakter kartlarıdır. Bu yüzden S+ kart kazanma ilk hedefin olmalı! Paramanya rehber olarak bu yazıda S+ kart alma yollarından bahsedeceğiz.

S+ Kart Nasıl Kazanılır?

Paramanya’da S+ kartlar dahil bütün karakter kartlarını geliştirme imkanın var. Kartları geliştirmek ise daha önce bahsettiğimiz kira indirimi, bonus oyun, özel indirim, altın kazanma şansı, inşa indirimi, zar kontrolü ve devralma indirimi gibi avantajlardan daha yüksek verim almanı sağlar. S+ karta sahip olmak için de son seviye olan 25’inci seviyeye sahip bir S kartı başka bir S kartla birleştirmen yeterli. Bu birleştirme işlemi sayesinde rastgele bir 1’inci seviye S+ kart kazanacaksın.

S+ sınıfı kartlar için bazı etkinlikler de düzenliyoruz. Düzenlenen bu çekiliş ve festival etkinliklerini kaçırmazsan değerli bir S+ sınıfı kart kazanabilirsin. Bu fırsatları kaçırmamak için de Paramanya’nın gönderdiği oyun bildirimlerini takip etmen büyük önem taşıyor.

İyi bir Paramanya oyuncusu olabilmek ve oyunda üst seviyelere ulaşmak için en üst sınıf olan S+ kartlara sahip olmalısın. Oyunun kilit noktaları olan daha fazla kira alma, daha az veya hiç kira ödememe, zar kontrolü ve daha birçok getirisi olan S+ sınıfı oyuncu kartlarının her birinin birbirinden farklı özellikleri ve sivrilen güçlü yönleri var.

S+ Kart Ne İşe Yarar?

Paramanya S+ kart yapma işlemi sayesinde kazanma ihtimalin ciddi oranda artar. Unutma Paramanyacı! İleri seviye oyuncuların tamamında oyunun en yüksek seviye kartları olan S+ sınıfı kartlar bulunuyor. Sahip olduğun bu S+ sınıfı kartlara uygun aksesuar kombinasyonlarla karakterlerin gücü ve bununla beraber oyunu kazanma şansın da büyük oranda artacak. S+ sınıfı kartlar her ne kadar güçlü olsa da eğer eksik gördüğün veya daha fazla güçlenmesini istediğin özellikleri varsa bunları belirleyip aksesuarlarınla karakter kartını destekleyebilirsin.

Bu yazımızda Paramanya S+ kart kazanmayı öğrendik. Haydi o zaman, Paramanya’ya gir ve en iyi S+ kartları kovalamaya başla! Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

Published
Views 494

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories