Android telefonların en iyi yanlarından bir tanesi de, hiç şüphesiz depolama alanınızı microSD kart ile genişletebilmeniz. Böylece telefonunuzun depolama alanı kısıtlı olsa bile, bazı uygulama ve dosyaları microSD karta taşıyarak dahili bellekten tasarruf edebiliyorsunuz. Dahası Android 5.0 Lollipop veya Android 6.0 Marshmallow kullanıyorsanız, telefonunuzdaki uygulamalarınızı ve oyunlarınızı SD karta çok kolay bir biçimde taşıyabilirsiniz.

Bugüne kadar pek çok kullanıcımızdan Paramanya’nın SD karta taşınabilir olması yönünde talepler alıyorduk. Çünkü genelde mobil oyunlarda en büyük sıkıntılardan biri oyunların SD karta taşınamaması, telefonda depolama alanı kaplamasıdır.  Peki, Paramanya SD karta nasıl taşınır?

Türkiye’nin en çok sevilen mobil strateji oyunu Paramanya, yapılan son güncelleme ile birlikte SD kart hafızasına taşınabilir hale geldi. Paramanya’yı AOS cihazlarınızda SD kartınıza transfer ederek, Paramanya keyfini depolama alanınızda yer kaplamadan çıkartabilirsiniz.

6.000.000’dan fazla indirilmeye sahip olan mobil oyun Paramanya’yı tüm mobil cihazlarınızdan tamamen ücretsiz olarak indirmek için tıklayınParamanya’yı telefonunuza indirerek %100 Türkçe ve lokal içeriklerin keyfini dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz.

Paramanya’yı, harici karta nasıl taşırım?

MicroSD kartlar sayesinde daha fazla müzik, fotoğraf ve videoyu yanınızda taşımanız mümkün. Dahası Android 5.0 Lollipop veya Android 6.0 Marshmallow kullanıyorsanız, uygulamaları SD karta çok kolay bir biçimde taşıyabilirsiniz. Oyununuzu harici karta taşımadan önce SD kartınızın  takılı olduğundan emin olun.

Paramanya’yı telefonunuzun SD Kartına Taşımak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

1.Android cihazınızda “Ayarlar’a” gidip, “Uygulamalar’ı” seçin

2. “Uygulamalar” içinden “Paramanya’yı” seçin

3.“Depolama” ayarlarını seçip, “Değiştir’e” tıklayın.

4. Açılan ekranda SD Kart’ı seçip, taşımaya başlayabilirsiniz.

Tüm işlemler bu kadar. Paramanya SD karta nasıl taşınır öğrendik eğer  sen de bu eğlenceli dünyaya katılmak istiyorsan hemen tıkla, ücretsiz hediyeleri kaçırma.  Türkiye’nin en çok oynanan mobil strateji oyununda hepinize şimdiden iyi eğlenceler.

Author Paramanya
Published
Views 932

Comments (2)

  • Kerim
    29 Ağustos 2017 at 22:08 Reply
    Merhaba paramanya ailem. İsmim kerim paramanya nick im Avsar beyi Kurduğum aile avsar obası avsarlar ailesi. Yönetici benim yardımcım avsarlısena yani kızım kartlarım oldukça iyi enson nehir ve demet i almıştım 1400 küsür elmasım 1.5 milyonun üzerinde altınım mevcut . gel gelelim telefonum kapandı anakart yanmış yeni telefon aldım gpogle play den paramanya yukşedim ama yeni bir paramanya geldi cok uzgunum kaç yıldır ugrasa ugrasa cok ıyı seviyelere gelmiştim ve hepside uctu gitti. Bana yardımcı olabilirmisiniz? Rica ediyorum vallahi çok mutsuzum çok alışmıştım oyuna şimdiden teşekkur ederim.
    • 5 Eylül 2017 at 15:50 Reply
      Merhabalar, http://www.netmarbleemea.com/tr/paramanya-fb-form/ bu linke tıklayarak sıkıntınızı ilgili birime direkt olarak iletebilirsiniz.

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories