Selam Paramanyacı!

Paramanya ailesi olarak sizlerin oynama heyecanını yüksek tutmak için devamlı yeni haritalar üzerinde çalışıyoruz. Yeni harita demek yeni heyecanlar, yeni bir oynayış deneyimi, yeni bölgeler ve yeni kurallar demek! Daha önceki haritalarımız Dünya, Oyuncak Diyarı, Zombi Haritası, Kuşatma, Macera, Lunapark, Buz Mağarası, Büyülü Diyar, Efsaneler, Türkiye ve Uzay haritalarıydı. Şimdi de Su Şehri Haritamızla karşınızdayız.

Su Şehri Haritası Nedir?

Su Şehri, rakiplerinizi yenmek için suyun gücünü kullanabileceğiniz bir harita. Haritada yeni bölgeler, su vanaları, su baskını bölgesi, sergi bölgesi, hızlı gemi ve su yolu kaçışı bulunuyor. Haritamızın ortasında ise kocaman bir su tesisatı bölgesi bulunuyor.

Su Şehri Haritası Nasıl Oynanır?

Su Şehri Haritası’nın püf noktası, rakiplerinizi kendi bölgenize sürüklemek için kullanabileceğiniz 4 tane su vanasının bulunması. Su vanalarının üzerine geldiğinizde size iki seçenek sunulur: Su vanalarını açmak veya inşaat yapmak. Bir vananın üzerine geldiğinizde eğer vanayı açmayı seçerseniz, bulunduğunuz bölgede sahip olduğunuz şehri işaretleyerek oraya gelen rakiplerinizin seçtiğiniz şehre sürüklenmesini sağlarsınız.

Rakiplerinizin ya da sizin su seline yakalanmamak için tek şansınız, seçilen şehri geçecek şekilde zar atmak! Ayrıca unutmayın, aynı anda yalnızca bir vana açık olabilir. İnşaat yapabilmek için kendi vananıza yakalanıp kendi şehrinize gitmek de bir yöntem.

Su Şehri Haritası’yla Yepyeni Bir Oyun Deneyimi

Yeni haritamız, siz Paramanyacılara hiç alışık olmadığınız bir oyun deneyimi yaşatacak. Strateji yeteneğinizi konuşturacağınız ve kendinizi suyun gücüne bırakacağınız Su Şehri Haritası’nda patron, su!

Sıralı zafer, renkli zafer ve üçlü zafer seçeneklerinin yine aktif olduğu bu haritada su akıyor ve yolunu buluyor. Su Şehri Haritası’nı denemek için Paramanya’yı indirin ve kendinizi Su Şehri’nin buz gibi sularına bırakın.

Paramanya’yı IOS’a indirmek için buraya, Android’e indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

Published
Categories Genel Haritalar Rehber
Views 449

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories