Selam Paramanyacılar!

Biliyoruz, Paramanya oynarken hepiniz oyunu bir an önce kazanmayı amaçlıyorsunuz. Dişli rakipleriniz karşısında oyunu uzatıp riske atmak yerine en kısa yoldan zafere ulaşmak istiyorsunuz. O zaman doğru oyundasınız çünkü *Paramanya zafer* konusunda sizlere birtakım kısayollar sunuyor! *Paramanya rehber* olarak gelin bu kısayollara gözatalım.

Paramanya zafer yolları nelerdir?

Paramanya’da kısayoldan oyunu kazanmanızı sağlayacak üç tane yol bulunuyor. Bu yollar Sıralı Zafer, Turizm Zaferi ve Üçlü Zafer. Bu zaferler, işler sizin için kötü gittiğinde bile galibiyete ulaşmanızı sağlıyor. Rakiplerinizden daha az şehriniz mi var? Paranız rakiplerinizden az mı? Oyunu kaybetmek zorunda değilsiniz çünkü bu üç zafer türüyle oyunu kazanma şansınız hala var. Üçlü Zafer de bu zafer türlerinden biri. Gelin Üçlü Zafer’e nasıl ulaşılır bir göz atalım.

Paramanya zafer çeşitlerinden Üçlü Zafer nasıl yapılır?

Sevgili Paramanyacılar, bildiğiniz üzere Paramanya 8 farklı renkteki şehirlerden oluşuyor. Üçlü Zafer yapabilmek için herhangi üç renge ait tüm şehirlere sahip olmalısınız. Böylece oyunun kazananı siz olacaksınız!

Unutmayın, Üçlü Zafer yapabilmeniz için satın aldığınız şehirleri korumanız da büyük önem taşıyor! Şehirlerinizi saldırılardan ve rakipleriniz tarafından devir alınmasından korumalısınız ki tüm renkleri elde edebilin. Rakiplerinizin saldırılarından korunmak için koruma kartına sahip olmalısınız. Rakiplerinizin sizin şehrinizi devralmasını önlemek için ise şehrinize Şehir Simgesi kurmalısınız. Şehir simgesi kurmak demek, o şehrin artık sizden alınmasının mümkün olmaması demek. Üçlü Zafer kazanmanızı engellemek isteyen rakipleriniz şehir simgesi bulunmayan şehirlerinizi almaya çalışacaktır. Bu yüzden şehir simgesi hem Sıralı Zafer, hem Turizm Zaferi, hem de Üçlü Zafer kazanırken en kilit noktalardan biri.

Artık zafere giden yolları daha iyi biliyorsun Paramanyacı! Haydi o zaman, Paramanya’yı aç ve arka arkaya zaferlere koş. Üçlü Zaferler seni bekliyor!

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Bu yazımızda Paramanya’daki zafer türlerini ve Üçlü Zafer’in nasıl yapılacağını öğrendik. Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

Published
Categories Genel
Views 616

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories