Merhaba Paramanyacılar!

Paramanya’da yoncalar oyunun genel birimidir. Oyuncular Paramanya’ya ilk başladıklarında 5 adet yoncaya sahip olur. Bir yonca kullanıldıktan 30 dakika sonra kendini yeniler. Paramanya’da yonca kazanmanın pek çok yolu var, bu yoncalar çevrimiçi satın alma yoluyla elde edilebileceği gibi oyun arkadaşlarından da hediye olarak gelebilir. Oyun arkadaşları gün içinde 2 kez birbirine yonca gönderebilir. Yonca alma veya yonca gönderme ile ilgili tüm sorularınızı aşağıda bulabilirsiniz.

Bu Paramanya rehberinde Yonca sistemini detaylıca inceleyelim.

paramanya yonca rehberi

Paramanya Yonca Gönderme

Paramanya’da oyun oynayabilmek için Yonca’ya ihtiyacın olacak. Yoncaları Elmas karşılığında alabileceğin gibi Bedavaya da toplayabilirsin.

(1) Öncelikle Arkadaş Sıralamasına tıklayalım.

paramanya yonca rehberi

(2) Arkadaş isminin sağındaki Yonca ikonuna tıkla, böylece arkadaşına Yonca göndermiş olacaksın.

Normal Yonca göndererek +1 Hediye Puanı.  Altın Yonca göndererek +3 Hediye Puanı kazanabilirsin.  (Gönderdiğin 10 Yonca için +1 Hediye Puanı kazanırsın.) Ne kadar çok yonca gönderirsen o kadar çok hediye puanı kazanırsın Hediye puanları ile de harika ödüller kazanabilirsin!

Paramanya’da bildiğiniz üzere 2 adet yonca çeşidi vardır; bunlardan ilki normal yonca, ikincisi ise altın yoncadır. Arkadaşlarına bu iki yonca çeşidini de gönderebilirsin. Altın yoncanın nasıl gönderileceğini öğrenmek için buraya tıklayabilirsin. Paramanya’da eğlencenin tadını çıkar!

Author Paramanya
Published
Categories Yonca
Views 185

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories