Selam Paramanyacı!

Senin için birçok oyun haritamız var. Hepsinin de kendine has özellikleri, özel bölgeleri ve oynanış şekilleri var. Bu haritalardan biri de Zombi Haritası. Zombi Haritası’nda oyunun sen ve diğer oyuncularla beraber oynayan biri daha var. Zombi Kral! Peki Paramanya Zombi Kral nedir? Hadi buna bir bakalım.

Zombi Haritası Nasıl Oynanır?

Paramanya Zombi Haritası

Bu haritamızda sana üç farklı seviyesi bulunan ve haritada geri geri hareket eden Zombi Kral eşlik ediyor. Oyun ilerledikçe güçlenen Zombi Kral, üçüncü seviyeye geldiğinde ileriye doğru hareket etme özelliği de kazanıyor. Böylece daha tehlikeli bir hale geliyor. Belli bir tur sayısına ulaştıktan sonra daha da hızlanan Zombi Kral, bir oyuncunun karesinin veya kendisinin üstünden geçerse o oyuncuyu zombiye dönüştürüyor.

Diğer haritalarda olduğu gibi Zombi Haritas’ında da dört kişi olarak oynayabilirsin. Diğer haritalardan farklı olarak bu oyunda senin haricindeki üç kişi senin rakibin değil; oyundaki partnerlerin. Tek rakibiniz ise Zombi Kral! Zombi kralı yenince oyundaki dört kişi de kazanmış sayılıyor. Ayrıca Zombi Haritası’nda, Zombi Kral’ın herhangi bir oyuncuya zombi virüsü bulaştırma ihtimaline karşı, haritada dört ayrı hastane bölgesi yer alıyor. Hastane bölgelerine giderek zombi virüsünden kurtulabilen oyuncular eğer aynı anda virüs kaparlarsa oyunun sona ermemesi ve oyuncuların kaybetmemesi için dört tur içinde en az bir oyuncunun virüsten kurtulması gerekiyor.

Zombi Haritası’nın Bazı Özellikleri

Paramanya Zombi Haritası

1. Zombi Kral Ortaya Çıktı! : Yanlış giden bir deneyin ürünü olan Zombi Kral dehşet saçıyor!

2. Zombi Kral Harekete Geçti!: Zombi Kral haritada geri geri gider ve seni ısırdığında zombiye dönüşmeni sağlar.

3.Zombi Kral’ı yen!: Sağlık Merkezi’ne gidip saldır! Zombi Kral’ın canı sıfır olduğunda insan olan tüm oyuncular kazanır!

Oyuncular saldırırken aynı zarı arka arkaya atabilirse, saldırı gücü x2, x4 olarak artar! Kareleri satın alarak saldırı gücünü artır ve Zombi Kral’ın canını 0 yaparak kazan!

Paramanya’nın diğer haritalarının da nasıl çalıştığını görmek istersen buradaki linke tıklayabilirsin. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Categories Genel Haritalar Rehber
Views 302

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories