Selam Paramanyacı!

Bu yazımızda Paramanya’da hangi dil seçenekleri bulunuyor, Paramanya dil değiştirme nasıl yapılır, Paramanya dil nasıl değiştirilir bu sorulara cevap vereceğiz. Paramanya ayarlar kısmında veya oyunun giriş ekranında göreceğiniz üzere sizlere sunduğumuz 3 dil seçeneği var. Paramanya, dünyanın birçok yerinde çok geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynandığı için siz oyuncularımızın oyunu daha iyi anlayabilmesi amacıyla çeşitli dil seçeneklerimiz var. Peki Paramanya dil seçenekleri hangileri? Paramanya’da dil nasıl değiştirilir?

Paramanya’da hangi diller var?

Paramanya’da 3 ayrı dil seçeneği var. Bu diller Türkçe, Arapça ve İngilizce.

Paramanya’da dil nasıl değiştirilir?

Paramanya’da dili değiştirmek için iki yol var. Oyunun ilk giriş ekranında Paramanya size üç dil seçeneğini de sunuyor. Bu ekrandan istediğiniz dil seçeneğini seçerek oyuna girebilirsiniz.

Eğer dili oyunun içinden değiştirmek istiyorsanız oyunun lobi ekranında sağ üst kısımdan Rehber menüsüne tıklayın. Rehber menüsüne tıkladıktan sonra açılan seçeneklerden Ayarlar tuşuna basın. Ayarlara bastıktan sonra gelen ekranı aşağı kaydırın. En alt kısımda Dil Seçimi bölümünde üç dil seçeneğini de göreceksiniz. Türkçe, Arapça ve İngilizce dil seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz yeni dil ayarının oyunda geçerli olması için Paramanya’yı yeniden başlatmanız gerekiyor. Oyundan çıkıp geri girdikten sonra yeni dil seçeneğiniz aktif olacak.

Paramanya Dil Paketi Optimizasyonu nedir?

Paramanya’da Dil Seçimi kısmının hemen altında Dil Paketi Optimizasyonu seçeneğini göreceksin. Eğer Paramanya’da mevcut dil seçeneklerine yeni bir dil eklenirse bunu kontrol etmek ve dil paketini güncellemek için bu seçeneğe tıklayabilirsin. Bu seçenek aktif olduğu zaman Paramanya’ya yeni bir dil seçeneği eklediğimizi anlayabilirsin. Eğer aktif değilse ve tıklanamıyorsa yeni bir dil güncellemesi yok demektir.

Bu yazımızda Paramanya dil değiştirme nasıl yapılır, Paramanya’da hangi dil seçenekleri var, Paramanya dil nasıl değiştirilir bunu öğrendik. Paramanya ayarlar kısmında dil ile ilgili hangi seçeneklerin olduğunu artık biliyorsun.  Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma!

Paramanya’yı IOS işletim sistemli cihazlara indirmek için buraya, Android işletim sistemli cihazlara indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

Published
Views 402

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories