Selam Paramanyacı!

Paramanya’da çok sayıda karakter kartı ve farklı özelliklere sahip çok fazla karakter var.  Bu karakterler özelliklerine ve sınıflarına  göre ayrılıyor. Karakter kartları, sınıfları sırasıyla C, B, A, A+, S ve S+ olmak üzere 5 tanedir.

Eğer Paramanya’ya yeni başladıysan oyunu öğrenene kadar ortalama özeliklere sahip bir A veya A+ karakter kartı bile yeterince işine yarayacaktır.

Paramanya kullanışlı karakterler

Karakter kartı sınıfları olan C, B, A, A+, S ve S+ sınıflarından, C ve B sınıfındaki karakter kartları daha çok başlangıç seviyesindeki oyunların kullandığı ve nispeten zayıf özelliklere sahip kartlardır. A, A+ ve S kartlar daha güçlü özelliklere sahipken; S+ kartlarımız oyundaki en gelişmiş ve en güçlü özelliklere sahipler!

O sebeple de en kullanışlı kartların S+ kartları arasından çıkması sürpriz sayılmaz. Direkt bir kart veya karakter ismi vermemiz elbette mümkün değil fakat karakter kartın ve kullandığın aksesuarların birbirini tamamlar nitelikte olması çok önemli. Aksesuarların desteklediği iyi bir karakter kartı sana inanılmaz kullanışlı özellikler kazandırır.

S+ karta sahip olmanın iki yolu var. İlki, elindeki son seviye iki S sınıfı kartı birleştirerek bir S+ karta sahibi olmak. İkinci yol ise Paramanya’nın S+ sınıfı kartlar için düzenlediği bazı etkinlikler. Düzenlenen bu çekiliş ve festival etkinliklerini kaçırmazsan değerli bir S+ sınıfı kart kazanman mümkün olabilir. Bu fırsatları kaçırmamak için de Paramanya’nın sana gönderdiği oyun bildirimlerini takip etmen büyük önem taşıyor.

Paramanya’da kullanışlı karakter kartı nasıl anlaşılır?

Paramanya’da bir karakterin kullanışlı olduğunu anlamak için o karttaki belli başlı özellikleri göz önüne almak gerekir. Örneğin üst düzey Paramanya oyuncularının büyük bölümü kullanışlı bir karakter kartında zar kontrolü özelliğini çok önemli sayar. Devralma indirimi, inşa indirimi ve altın kazanma şansı da yine yüksek olması gereken özellikler arasında. Aslında Paramanya’da bir karakter kartının kullanışlı olabilmesi için hiçbir özelliğinin düşük olmaması en iyi seçenektir. Eğer karakterinin bazı özellikleri çok yüksekse ve eksik olan yanları varsa bu eksikleri aksesuarlarla tamamlaman da karakterini kullanışlı hale getirecektir.

Tüm bu kullanışlı karakterlere ulaşmak için Paramanya oynama başlasan iyi edersin! Paramanya’yı IOS işletim sistemli cihazlara indirmek için buraya, Android işletim sistemli cihazlara indirmek için ise buraya tıklayabilirsin. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsin.

Published
Views 808

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories