Selam Paramanyacı!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda Paramanya kart geliştirme ve Paramanya kart yükseltme yöntemini anlatacağız. Paramanya’da birbirinden farklı özelliklere sahip birçok karakter kartı bulunuyor. Bu karakter kartları sahip olduğu özelliklere göre farklı bir sınıfa ait. Sahip olduğun kartın hangi sınıfa ait olduğunu kartın sol üst köşesinde yazan harflerden anlayabilirsin. Karakter kartları sırasıyla C, B, A, A+, S ve S+ sınıflarına ayrılır. C ve B kartları daha çok başlangıç seviyesindeki oyunların kullandığı ve nispeten zayıf özelliklere sahip kartlardır. A, A+ ve S kartlar daha güçlü özelliklere sahipken henüz çiçeği burnunda olan S+ kartlarımız oyundaki en gelişmiş ve en güçlü özelliklere sahipler!

Kullandığın karakter kartı ne kadar yüksek özelliklere sahipse Paramanya’da kazanma şansın da o kadar artar. Eğer karakter kartının yeterince güçlü olmadığını düşünüyorsan sahip olduğun altın ve elmaslarla karakter kartı bölümünde kart ekle seçeneğine tıklayarak sınıflarına ayrılmış olan kartlardan istediğini satın alabilirsin. Ya da sahip olduğun kartı altın ve diğer kartlar sayesinde geliştirebilir; kartını istediğin seviyelere ulaştırabilirsin. Bunu nasıl yapacağını merak ediyorsan doğru yerdesin!

Paramanya Kart Geliştirme ve Yükseltme

Öncelikle oyunun içinden lobi bölümünden karakter kartı kısmına girmelisin. Orada kart geliştirme seçeneğini göreceksin. Artık yapman gereken tek şey geliştirmek istediğin karta ve o kartı geliştirmek için kullanacağın malzemelere karar vermek.

Seçtiğin kartı geliştirirken kullanacağın malzemeler ne kadar yüksek seviyeli olursa ve ne kadar fazla kart kullanırsan geliştirmek istediğin kart da o derece fazla seviye atlar. Karakter kartlarında her sınıfın kendi en üst seviyesi var. En üst seviyeye ulaşan aynı sınıftan iki kartı kart kombinasyonu kısmından kombine ederek bir üst sınıf kart edebilirsin. Üst sınıfa yükselen kartının seviyesi 1 olacaktır unutma!

Kart Geliştirme Püf Noktaları

Karakter kartını geliştirirken sana ekstra yarar sağlayabilecek bir nokta var Paramanyacı! Geliştirmek istediğin kart ve geliştirirken kullandığın malzeme aynı isme sahipse bu sana iki kat TP (Başarı Puanı) kazandırır.

Artık kart nasıl geliştirilir, kart nasıl yükseltilir biliyorsun. Hadi Paramanya’yı aç ve zarını sallamaya başla! Paramanya hakkındaki gelişmeleri takip etmek ve daha fazla bilgi almak için Facebook ve Twitter sayfalarımız da takip edebilirsin.

Published
Views 242

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories