Merhaba Paramanyacı!

Paramanya’nın zevki kazandıkça çıkar! Paramanya’da kazanmanın pek çok yolu var; Rakibini İflas Ettirmek, Turistik Zafer, Renkli Zafer, Sıralı Zafer ilk akla gelen kazanma yolları. Ama Turistik Zafer diğer zaferlerden daha çok puan ve altın kazanmanı sağlar. Bugünkü yazımızda Paramanya’da Turistik Zafer nasıl kazanılır onu öğreneceğiz.

 

Turistik Zafer Nasıl kazanılır?

Paramanya’da bulunan her haritada farklı isimlere sahip turistik alanlar vardır.
Oyunculardan veya takımlardan biri bu alanların tamamını almayı başarırsa oyunu “Turistik Zafer” yaparak kazanmış olur. Turistik zafer, gerçekleştirmesi diğer zafer çeşitlerinden daha zor olduğu için, “Turistik Zafer” yapıldığında normal zaferin 5 katı sıralama puanı ve altın kazanılmasını sağlar. Ayrıca oyun içi etkinliklere bağlı olarak ekstra ödüller verir.

Turistik alanlar mavi ve kırmızı renkte olmak üzere ikiye ayrılırlar. Mavi turistik alanların kirası sahip olanan mavi turistik alan sayısı artıkça daha fazla olur. Kırmızı turistik alanlarda ise ödenecek kira miktarı ziyaret sayısına göre artar.

Oyunda 5 farklı Turistik Şehir göreceksin! Dünya Haritası ve Türkiye Haritası’nda turistik alanlar farklılık göstermektedir.

Türkiye Haritası’nda bulunan turistik alanlar; Kuşadası, Marmaris, Bodrum (Mavi), Alaçatı ve Fethiye (Kırmızı);
Dünya Haritası’nda bulunan turistik alanlar; Kuşadası, Phuket ve Maldivler (Mavi); Hawaii, Mikonos (Kırmızı).

Turistik Zafer için tek yapman gereken bu 5 farklı Turistik şehri ele geçirmek! Rakiplerinden önce davran, tüm turistik alanları ele geçir ve oyunu kazan!

Paramanya’da hangi strateji ile rakiplerini daha kolay yenersin, rakiplerini nasıl iflas ettirirsin, Paramanya’da zafer nasıl elde edilir gibi aklında olan pek çok soruyu Paramanya Rehber’i ziyaret ederek giderebilirsin! Paramanya Rehber’e gitmek için buraya tıkla ve Paramanya ile eğlencenin tadını doyasıya yaşa!

Paramanya’yı sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek için sayfanın altında yer alan ikonlara tıklamayı sakın unutma!

Author Paramanya
Published
Categories Genel Zaferler
Views 338

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories