Selam Paramanyacı!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda PID nedir, ve pid numarası nasıl bulunur ve bulacağınız bu Paramanya ID ne işe yarar bu soruların cevaplarını vereceğiz.

PID Nedir?

Paramanya ekibi olarak siz oyuncularımızın sizin için düzenlediğimiz etkinliklerde kazanmış olduğunuz hediye eşyaları sizlere gönderebilmek için her bir oyuncumuza ayrı ayrı bir Paramanya kodu tanımladık. Hem de bu sayede bu kişiye özel PID kodlarıyla her oyuncumuza, karakterlerinin sadece kendilerine ait olduklarını hissettirmeyi amaçladık. Bu yüzden de PID numarasını, yani Paramanya Kimliği’ni oluşturduk. Paramanya’daki hesabınızı oluşturduğunuz ilk andan itibaren sizler için bir PID tanımlıyoruzve bu sizin oyuncu kimliğiniz oluyor. Paramanya pid numaramı nasıl bulabilirim mi diyorsun? Haydi bunu anlatmaya geçelim.

Paramanya PID Nasıl Bulunur? Pid Numaramı Nasıl Görebilirim?

Sadece size özel tanımlanmış olan PID kodunuzu öğrenmek  için oyunun giriş ekranından, yani lobiden Ayarlar seçeneğine girin. Karşınıza çıkan ekranı aşağı doğru kaydırdığınızda PID başlığınu göreceksiniz. İşte bu PID başlığı altındaki rakam ve harflerden oluşan benzersiz kod, sizin PID kodunuzdur.

Artık hediye kazanmanız durumunda sizden PID numaranız istendiğinde rahatça bulup bizimle paylaşabilirsiniz.PID kodunuzu kopyalamak için kodun yazdığı yere bir kere dokunmanız yeterli olacaktır. Kod, otomatik olarak kopyala-yapıştır işlemine hazır hale gelecektir.

Paramanya PID ne işe yarar?

Paramanya ekibi olarak oyuncularımız için sık sık etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliklerde oyuncularımızın almaya hak kazandığı hediyeleri onlara ulaştırmamız gerekiyor. Hediyeleri hesabınıza gönderebilmemiz için de sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla kazananların PID kodunu istiyoruz. Bu yüzden PID kodumu nasıl görebilirim sorunuzun cevabını bu yazı aracılığıyla öğrenerek hediyelerinize kolayca kavuşabilirsiniz.

Ayrıca oyun içerisinde yaşadığınız bir sorunu teknik destek ekibimize iletirken sorunun takibini de bize ileteceğiniz PID numaranızla yapıyoruz. Bu yüzden PID’iniz her zaman bir köşede durmalı.

Paramanya PID nasıl bulunur artık öğrendiğine göre oyuna girmek için hala neyi bekliyorsun Paramanyacı? Oyuna gir ve zarını sallamaya başla! Etkinlikleri takip etmeyi de unutma. Çünkü etkinliklerden ödül kazanırsan ödüllerini sana göndermek için PID’ini isteyeceğiz. Bol ödüllü oyunlar Paramanyacı!

Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma!  Paramanya’yı IOS işletim sistemli cihazlara indirmek için buraya, Android işletim sistemli cihazlara indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla Paramanya rehber yazısı için bizi buradan takip edebilirsiniz.

Published
Categories Genel Genel Rehber
Views 959

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories