Ressam Kedi: Karakter İncelemesi

Merhaba Paramanya’cı!

Yepyeni bir karakterle karşınızdayız! Şaka şaka, çok da yeni değil 🙂

Çıktığı dönemde sevilen karakterlerimizden biri olan Çizmeli Kedi, kılıcını ve sihirli çizmelerini bir köşeye atıp masallar diyarından emekliliğini talep etti. Emekliliğini de resim çizerek geçirmeye niyetli olduğundan artık kendisine Ressam Kedi denilmesini istiyor!

Ressam Paleti: 3 bina inşa ettikten sonra %35 ihtimalle başlangıç karesine git(Yetenek çalışmadığında %10 artar) ve simge inşa ettiğinde %85 ihtimalle kara delik aç.

İnşa planı olan ilk yetenek, kara delik silahıyla güçlendirildiği için rakiplerimizin başlangıç karesine kara delik açmasına karşı kendimizi kolayca savunabileceğiz.

Ressam Kedi’nin Özel Yeteneği: 3 kez çift attıktan sonra %95 ihtimalle Dünya Seyahatine git ve %50 ihtimalle seyahat karesinden hemen yola çık

Altın zar takımı olan ikinci yetenekse, Altın Bilet ile güçlendirilmiş. Bu yetenek ile bence Ressam Kedi dünya haritasında oynanan maçlarda usta oyuncular tarafından bolca tercih edilecektir.

Nasıl Alınır?

Ressam Kedi kartını almak için koleksiyon veya kombinasyon etkinliğine katılmanız gerekiyor. Dükkân kısmına girip 200 Elmas değerindeki Etkinlik Kart Paketlerini açarak Palet kartlarını birleştirerek şansını denemeniz ya da 5 adet Başyapıt kartından toplamalısınız.

 

Aksesuar Önerilerim:

Bu kartı beraber kullanmanızı tavsiye edebileceğim aksesuarlar;

S+ Zafer Kaskı: Karakterin en zayıf yönü olan zar kontrolünü o yüzden iyi bir kask kullanmak şart.

S+ Fetih Robotu: Yeni aksesuarımız Fetih Robotu, Ressam Kedi’nin ikinci yeteneği ile bir araya geldiğinde çok tehlikeli bir kombin oluşturacaktır.

S+ Çift Çekirdekli Mıknatıs: Dünya seyahatinden gideceğimiz karede simge inşa edersek bu rakipleri simgemize çekip onlara kira ödetebiliriz.

S+ Saklı Proje: Kendimizi yüksek kiralara karşı savunmamızı sağlayacak bu aksesuarı emniyeti elden bırakmamak adına tavsiye ediyorum.

Karaktere Notum: 81/100

Mete

Author Paramanya
Published
Categories Genel
Views 750

Comments (1)

  • Anonim
    4 Aralık 2018 at 02:03 Reply
    Paramanya iki yildir oynuyon hic yardimci olmuyonuz yeni karti almak icin iki tane kartim eksik yardim edermisiniz lutfen

Leave a Reply