Selam Paramanyacı!

Paramanya rehber olarak bu yazımızda Paramanya şans kartları nedir, nasıl çalışır ve bu kartlar ne işe yarar onlardan bahsetmek istiyoruz. Paramanya şans kartı, oyun haritasında üç bölgede bulunan bir özel bölgedir. Attığınız zara göre bu bölgelere geldiğinizde oyun, sizin için tamamen şansa bağlı olarak otomatik bir şans kartı seçer. Bu şans kartları bazen sizin yararınıza bazen de zararınıza olabilir. Çünkü adı üstünde, şans kartı! İyi şans veya kötü şans olarak değişebilen bu şans kartları nasıl çalışır bir göz atalım.

Paramanya Şans Kartları Nasıl Çalışır?

Tamamen rastgele çekilen bu şans kartlarının sana iyi veya kötü şans getirme ihtimalini unutma! Örneğin çektiğin bir şans kartı seni rakiplerine yardım etmek zorunda bırakabilir. Ya da oyun içinde satın aldığın şehirlere diktiğin binalar için senden ek vergi ödemeni isteyebilir. Hatta sahip olduğun bir şehri satmak zorunda bile kalabilirsin. Şans kartları eğer kötü şans olarak gelirse sonuçları can sıkıcı olabilir fakat iyi şans gelirse de tadından yenmiyor. Örneğin çektiğin şans kartı sayesinde başlangıç noktasına gidip hem maaş alır hem de istediğin şehrine bina dikme şansını yakalayabilirsin. Şans kartlarının getirdiği bir diğer iyi şans da seni Dünya Turu’na yollamak. Dünya Turu’na çıktığında istediğin şehri satın alabilir, zafere daha çok yaklaşabilirsin!

Şans Kartı Ne İşe Yarar?

Şans kartlarının amacı Paramanya’ya sürpriz katmaktır. Her şey yolunda giderken hiç beklenmedik anda gelen zorla şehrini satma kartı seni dibe sürüklerken, işler senin için kötü giderken gelen bir rakip yardımı veya başlangıç noktasına gitme şansı seni düzlüğe çıkarabilir!

Aynı şekilde galibiyete çok yaklaşan ve açık ara önde olan rakibe gelen binalar için ek vergi ödeme kartı da bir anda durumu eşitleyip seni oyuna ortak edebilir!

Paramanya genel olarak zar kontrolü, koruma kartları, stratejik hamleler ile işi şansa bırakmama amaçlı oynanan bir oyun olsa da şans kartları Paramanya’ya güzel sürprizler katan kartlardır.

Evet Paramanyacı, bu yazıda şans kartlarının ne olduğun ve ne amaçla Paramanya’da bulunduğunu öğrendik. Haydi durma! Oyuna gir ve zarını sallamaya başla. Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

Published
Categories Genel Rehber
Views 361

Comments

No Comments

Leave a Reply

Son Yorumlar

Paramanya Rehberi

Paramanya Rehber Sitesi. Aksesuar, Küp, Zar ve Diğerleri Paramanya Rehber sitesinde aksesuar, karakter kartı, küp, zar, kod kullanımı, haritalar, yükleme rehberi ile tüm sorularına yanıt bul.

Basket

Top Rated Products

World of Goo

£29.99

Broken Age

£0.00 £12.00

Botanicula

£9.99

Product Categories