Yeni ALTIN Karaktere Merhaba Deyin!

İlk web tabanlı etkinliğimizle verdiğimiz Aras karakteri tasarım olarak çok beğenilmiş ama yetenekleri yeterince iyi olmadığı için sizler tarafından çok kullanılmamıştı. Bu sefer Aras altın kaplama ceketini giydi ve yepyeni yeteneklerle kafanızdaki algıyı silmeye geldi!

Altın Kart: Festival karesine geldiğinde %90 ihtimalle sana ait istediğin bir karede simge inşa et, baloncuk tuzağı kur ve tekrar zar at.

Baloncuk Tuzağı aksesuarına oldukça benzeyen ilk yetenek ile haritalarda bulunan festival karelerine gelip rakiplerinizi içine düşürebileceğiniz bir tuzak kurabilirsiniz. Yetenek çalıştığında tekrar zar atarak rakiplerinizi Oyuncak Silah gibi aksesuarlarla tuzağınıza ittirebilirsiniz.

Altın Aras’ın Özel Yeteneği: Rakibinin bulunduğu kareye geldiğinde %55 ihtimalle rakibini en pahalı simgene gönderip 4 kat kira ödet ve sen de rakibinin en ucuz simgesine git(Kamikaze!)

Karakterin ikinci özelliği Dilek kartından da bildiğimiz “Kamikaze” yeteneğinin geliştirilmiş versiyonu. Rakibinizin bulunduğu kareye bir kamikaze uçağı gibi dalış yapıyorsunuz ve bu işten ikinizde zararlı çıkıyorsunuz ama siz sadece sıyrık alırken, rakibiniz muhtemelen iflas ediyor. Öyle ufak bir fark var 🙂

Nasıl Alınır?

Altın Aras karakterini almak için Çekiliş Festivali’ne katılmanız ve koleksiyonu tamamlamak için gereken iskambil kartlarını toplamanız gerekiyor. Bunun dışında Kupa ve Karo kartlarını birleştirerek de Altın Aras kazanabilirsiniz.

    

Aksesuar Önerilerim:

Bu kartı beraber kullanmanızı tavsiye edebileceğim aksesuarlar;

  • S+ Kara Delik Asası: Kartın yeteneğini kullanmamıza engel olmak için rakiplerimiz Festival karesine kara delik açmak isteyecektir. Dolayısıyla kara deliğe düşmekten korkmamıza engel olacak bu büyülü asaya envanterimizde yer açmak akıllıca olacaktır.
  • S+ Kraliyet Kaskı: Rakibimizin bulunduğu kareye gidebilmemiz için istediğimiz zarı atmamıza yardımcı olacak bir kask şart.
  • S+ Alevli İmparatorluk Planı: Simge inşa edip kara delik avantajı sağlamak ve inşa ettiğimiz kareleri simgeye çevirerek koruma altına alabilmek için bu aksesuarı tavsiye ediyorum.
  • S+ Esrarengiz Plan: Size ait bir kareye geldiğinizde rakibinizin bulunduğu kareye gitmenizi sağlayan bu aksesuar kamikaze yeteneğini etkili bir biçimde kullanmanıza yardımcı olacaktır. Bu aksesuar yerine karakterin iki haftalık yeteneği bittikten sonra Alevli Tahliye Roketi kullanılabilir.

Karaktere Notum: 88/100

Mete

Altın Aras Karakterinin incelemesini okudunuz, Paramanya’nın en yeni karakterlerinden Kara Simay ile ilgili yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Author Paramanya
Published
Categories Genel
Views 1185

Comments (1)

  • muzaffer
    27 Kasım 2018 at 08:57 Reply
    Dünya Turu bitince tamamlama ödülü olarak 4 aksesuardan birini seçme küpü olarak etkinlik yapmışsınız. Dünya turunu tamamladım sonra farklı farklı aksesuarlardan oluşan 7-8 adet kutu söylemişsiniz. Ben bunlardan birini seçiyoruz sandım otomatik olarak mobil çekirdek geldi. Ben mobil çekirdek istemiyorum jeneratör silahı istiyorum. Yaptığınız haksızlık. Ben o dünya turunu jeneratör silahı için tamamladım. O kadar elmas kullandım. Mobil çekirdek aksesuarını jeneratör silahıyla değiştirilmesini talep ediyorum. Oyun kurallarında bu şekilde otomatik çekiliş olacak diye birşey belirtmemişsiniz. Karakter küpü ve önünde sadece 4 tane aksesuar koymuşsunuz. Buradan 4 tane aksesuar arasından seçim yapma hakkı var diye anlaşılıyor.

Leave a Reply